Serwis Jooble od 15 lat pomaga w znalezieniu pracy

Udostępnij artykuł

To międzynarodowa witryna z aktualnymi ofertami, z której korzystają miliony ludzi w 71 krajach. Firma jest jedną z najważniejszych na rynku rekrutacji on-line, usprawnia proces zatrudnienia zarówno dla pracodawcy, jak i kandydata. Aktualnie Jooble jest globalnym partnerem LinkedIn i Google i chętnie inwestuje w rozwój.

Firma Jooble – została założona jako start-up przez dwóch studentów, przez kolejne kilkanaście lat dynamicznie się rozwinęła i aktualnie jest globalną platformą i marką rozpoznawalną na całym świecie. Dziś, według SimilarWeb, Jooble znajduje się w segmencie ofert pracy w TOP-3 witryn internetowych na świecie pod względem ruchu.

Automatycznie wyszukuje oferty pracy spośród wszystkich portali w Polsce. Obejmuje m.in. oferty z serwisów internetowych firm, sieci społecznościowych i innych ogłoszeń, dzięki czemu wszystkie są dostępne w jednym miejscu. Dodawanie ogłoszeń i proces rejestracji są szybkie i łatwe.  Tutaj aktualne oferty pracy czekają na dyrektora hotelu, recepcjonistę i kelnera.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.06.2022
Aktualizacja: 28.06.2022