Sheraton najlepszą inwestycją woj. pomorskiego

Udostępnij artykuł

– Wielkim wyróżnieniem dla nas jest uznanie Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa najlepszą inwestycją turystyczną roku 2009. Dzięki pracy wielu ludzi staramy się stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym goście będąc daleko od domu czują się jak w domu. Dodatkowo możemy pochwalić się podpisaniem kontraktu na tysięczny hotel w sieci Starwood – powiedziała Iva Trifonov, Dyrektor Generalna Hotelu Sheraton w Sopocie.

Hotel Sheraton w Sopocie posiada 189 pokoi, w tym 7 luksusowych apartamentów. W obiekcie działają restauracje Wave, InAzia i Bar Rotunda. Atrakcją wyróżniającą hotel jest holistyczne spa oferujące usługi i zabiegi na bazie sopockich solanek i alg.

Starwood Hotels&Resorts jest jedną z wiodących firm hotelarskich na świecie posiadającą ponad 900 obiektów w ponad 100 krajach i zatrudniającą około 150 tysięcy osób. Starwood Hotels jest właścicielem, operatorem i zarządcą hoteli: St. Regis, The Luxury Collection, Sheraton, Westin, Four Points by Sheraton, W, Le Meridien i wprowadzonych ostatnio marek Aloft i Element Hotels. Starwood Hotels jest także właścicielem Starwood Vacatio Ownership Inc., jednej z pierwszych firm zarządzających wysokiej klasy posiadłościami wakacyjnymi. W Polsce działa sześć hoteli grupy: Westin i Le Royal Meriden Bristol w Warszawie oraz cztery hotele Sheraton (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Sopocie).

Jak już informowaliśmy, Starwood Hotels & Resorts w I kw. 2010 r. uzyskała skonsolidowane przychody (niezbadane) w wysokości 1,18 mld dol., co oznacza wzrost o 5,3 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.
 

Opublikowano: 28.05.2010
Aktualizacja: 28.05.2010