Sieć Cukierni Sowa jeszcze większa

Udostępnij artykuł
Portfolio polskiej sieci cukierni właśnie wzbogaciło się o dwa lokale. Marka otworzyła swój trzeci punkt w Lublinie oraz dziesiąty w Gdańsku.

Lubelska placówka swoich pierwszych gości przyjęła 10 kwietnia i mieści się w Centrum Handlowym Atrium Felicity, natomiast gdańska cukiernia została uruchomiona dwa dni później w Galerii Morena. W całej Polsce działa ponad 150 lokali pod szyldem Cukiernie Sowa.

Cukiernia Sowa to firma z tradycjami, bazująca na własnych, sprawdzonych recepturach. Założył ją w 1946 roku Feliks Sowa, mistrz piekarski i cukierniczy. Cukiernia zaczęła działalność od produkcji pieczywa, by w miarę upływu lat i zdobytego doświadczenia rozpocząć produkcję wyrobów cukierniczych, stanowiących aktualnie podstawowy asortyment firmy. Sieć oferuje swoje wyroby poprzez punkty m.in. w Bydgoszczy, Trójmieście, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Kielcach, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu czy Lublinie. Cukiernie Sowa zapraszają na filiżankę kawy, herbaty lub czekolady na gorąco, a także na ciasta, torty, lody, desery, koktajle i sałatki owocowe.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.04.2019
Aktualizacja: 09.05.2019