Sieć DeSilva ma już trzy hotele

Udostępnij artykuł

Przypomnijmy – początkowo otwarcie planowane było na jesień 2009 roku. Przedstawiciele sieci tłumaczyli, że jest to standardowe opóźnienie przy tak dużych projektach budowlanych.
W ofercie obiektu jest 120 pokoi, sześć sal konferencyjnych, parking przy hotelu oraz wielopoziomowy garaż podziemny.
Jak już podawał portal Horecanet.pl, firma jest w trakcie negocjacji kolejnych lokalizacji, ponieważ w planach są nowe projekty hotelowe w naszym kraju. Obiekty sieci mają powstawać przy głównych węzłach komunikacyjnych, a ich oferty są przystosowane do potrzeb gości biznesowych przebywajacych w podróży.
Spółka Hotele DeSilva otworzyła swój pierwszy obiekt – trzygwiazdkowiec w Piasecznie (woj. mazowieckie) – w połowie 2008 roku.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 18.03.2010
Aktualizacja: 18.03.2010