Sieć Hoteli NAT planuje kolejne inwestycje

Udostępnij artykuł
Spółka NAT jest właści­cielem dziewięciu, trzy­gwiazdkowych hoteli oraz siedmiu ośrodków wypo­czynkowych w Polsce. W ostatnim czasie wiele z nich po modernizacji zyskało nowy wygląd i kolejną gwiazdkę. W planach sieci są dalsze inwestycje i remonty.

– W ubiegłym roku wyremon­towaliśmy obiekt w Buko­winie Tatrzańskiej, który już obecnie stał się trzygwiazd­kowym hotelem NAT. To obiekt nawiązujący do tradycji Podhala i spełniający najwyższe standardy wyposażenia oraz obsługi. Poło­żony w samym sercu Bukowiny Tatrzańskiej w pobliżu basenów termalnych i wyciągów narciar­skich. Jest to idealne miejsce na wypoczynek czy też spotkanie biz­nesowe. Możemy także poszczycić się nową Restauracją Tatradycja z widokiem na Tatry. Menu to no­watorskie podejście do tradycyj­nych produktów lokalnych. Kom­ponowane jest adekwatnie do pory roku. Autorskie dania szefa kuchni pokazują, jak nowocześnie i wy­kwintnie można wykorzystać i po­dać regionalne specjały z Podhala – powiedział w rozmowie z nami Rafał Kincer, dyrektor ds. operacyjnych. – Równocześnie jesteśmy w trak­cie realizacji dużego projektu w naszym hotelu*** NAT w Be­skidach, a dokładniej w Ustroniu, gdzie powstaje basen z komplek­sem saun oraz dwie pełnowymia­rowe i klimatyzowane sale konfe­rencyjne z profesjonalną ofertą dla spotkań biznesowych – dodał.

Plano­wa­ne inwesty­cje na przyszły rok to  kategoryzacja obiektu w Piwnicznej Zdrój , dzięki któremu sieć będzie posiadać aż 10 hote­li*** NAT. Zostaną rozpoczęte tak­że prace projektowe, zezwolenia na budowę dla jednego z obiektów nadmorskich sieci NAT.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.10.2018
Aktualizacja: 28.09.2018