IHG z kolejną umową na hotel w Polsce

Udostępnij artykuł
InterContinental Hotels Group kontynuuje swój dynamiczny rozwój w naszym kraju, czego wyrazem jest nowa umowa na budowę Holiday Inn Express Wrocław. Została podpisana z partnerem sieci – IMS Budownictwo oraz firmą zarządzającą – Hotel Professionals Management Group. Nowy obiekt zostanie otwarty pod koniec 2021 roku.

Polska gospodarka należy do 10 największych w Unii Europejskiej. Ponadto kraj ten został uhonorowany tytułem Najlepszego Europejskiego Kierunku Podróży w 2018 roku, w związku z czym miejscowy biznes hotelarski notuje dynamiczny wzrost. Najnowsza umowa stanowi symbol błyskawicznej ekspansji sieci hotelarskiej w Polsce, a także zaangażowanie IHG w lokalny rynek.

Hotel Holiday Inn Express Wrocław ulokowany będzie przy jednej z najpopularniejszych arterii miasta i pięknie zwrócony w kierunku dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocław-Południe obfitującej w atrakcje kulinarne. Obiekt zaoferuje 142 pokoje w nowo zbudowanym budynku. Będzie to już siódmy hotel Holiday Inn Express w Polsce – wyraz silnej obecności marki na krajowym rynku.

Mario Maxeiner, Managing Director, Northern Europe, IHG, komentuje: – Niezwykle cieszy nas dynamiczny rozwój w Polsce. To dla nas ważny rynek z ogromnym potencjałem wzrostu dla całej sieci IHG. Holiday Inn Express Wrocław stworzy nowe miejsca pracy we Wrocławiu. To istotna inwestycja i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Odczuwamy satysfakcję, że naszym partnerem jest IMS Budownictwo, firma, której wizja rynku jest zbieżna z naszą.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Eugeniusz Chodacki, Prezes IMS Budownictwo dodaje: – Współpraca z IHG otwiera przed nami nowe możliwości – bogate doświadczenia rynkowe i systemowe naszego partnera. Jesteśmy zaszczyceni możliwością zaanonsowania naszego partnerstwa i poinformowania o nowym hotelu podczas Dnia Inwestora w Polsce, tradycyjnej platformy wymiany nowych idei i kontaktów biznesowych wszystkich partnerów IHG.

Holiday Inn Express to najszybciej rosnąca marka z rodziny IHG, doceniana przez podróżnych, którzy poszukują niewyszukanego, lecz oferującego wszystkie udogodnienia miejsca pobytu. Marka oferuje wysoki zwrot dla inwestorów dzięki swojej unikatowości, a także przynależności do potężnego systemu IHG, w tym do IHG Rewards Club, największego na świecie hotelowego programu lojalnościowego.

IHG ma obecnie 11 hoteli w Polsce reprezentujących marki InterContinental, Holiday Inn, Holiday Inn Express i Hotel Indigo. IHG planuje otwarcie kolejnych 19 hoteli – większość z nich do 2022 roku. W ten sposób sieć trzykrotnie powiększy swoje rozmiary w kraju, rozszerzy także swoje portfolio o dwie dodatkowe marki: Crowne Plaza i Staybridge Suites.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.09.2019
Aktualizacja: 26.09.2019