Stay inn Gdańsk: Oddajemy całe piętro dla uchodźców

Udostępnij artykuł

Gdański hotel przyjął już pierwsze kobiety z dziećmi. Aktualnie przygotowuje się na przyjazd kolejnej grupy. – Przeznaczyliśmy całe piętro obiektu dla uchodźców. Łącznie możemy przyjąć 40 osób – mówi Andrzej Jóźwiak, współwłaściciel hotelu.

stay inn ukraina

Stay inn oferuje nie tylko pokoje, ale także pełne wyżywienie, czy bezpłatną opiekę lekarza pediatry. Dodatkowo przekazuje potrzebującym ubrania, leki oraz inne potrzebne artykuły, które na bieżąco dostarczane są do obiektu przez darczyńców.

W hotelu zakwaterowanie znajdą także kierowcy, którzy przywożą Ukraińców spod granicy.

UWAGA!
Jeżeli sami prowadzicie podobne akcje lub macie wiedzę o innych inicjatywach branży – poinformujcie o tym naszą redakcję wysyłając e-mail na adres:
biuro@brogb2b.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 01.03.2022
Aktualizacja: 01.03.2022