Stefan Bauer nowym dyrektorem generalnym Nobu Hotel Warsaw

Udostępnij artykuł
Stanowisko obejmie z dniem 17 stycznia 2022 roku. Zastąpił Anthony’ego Campaniaris, który będzie odpowiedzialny za otwarcie kolejnego hotelu Nobu. Stefan Bauer ostatnio, od 2020 roku, pełnił funkcję dyrektora generalnego hotelu The Bridge Wrocław – MGallery.

Stefan Bauer posiada 22-letnie doświadczenia w branży hotelarskiej oraz rozległą wiedzą w zakresie marek luksusowych. To z pewnością pozwoli utrzymać wysoką jakość usług w hotelu i tym samym podkreśli wartości marki Nobu Hospitality.

Stefan Bauer rozpoczął swoją karierę w branży w 1999 roku w londyńskim hotelu Hilton Park Lane. Następnie dołączył do zespołu Hilton Toronto, gdzie zajmował stanowisko kierownika ds. gastronomii. Swoje doświadczenie w zakresie gastronomii w hotelarstwie rozwijał dalej na stanowiskach kierowniczych. W obiektach Hilton Gatwick Airport oraz w nowo otwartym hotelu Hilton Beijing Wangfujjing.

W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Północną i Środkową w sieci Hilton Worldwide. Od 2012 roku – dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Wschodnią, Rosję, Turcję i Izrael.

Od 2020 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego hotelu The Bridge, MGallery Accor we Wrocławiu. Wcześniej pracował w luksusowych obiektach należących do sieci Curio Collection by Hilton.

Jestem zaszczycony faktem, że mogę stać się częścią tego wyjątkowego zespołu i wraz z nim przyjmować w Nobu Hotel Warsaw gości szukających wyjątkowych wrażeń. Inspirując się japońską filozofią, pragnę kontynuować sukces tej kultowej marki, która łączy w sobie dobrą kuchnię, design i jakość usług na nowym, najwyższym poziomie – powiedział Stefan Bauer.

Zespół Nobu Hotel Warsaw pragnie podziękować i wyrazić słowa uznania dla poprzedniego dyrektora generalnego, Anthony’ego Campaniaris, za jego ogromne zaangażowanie oraz świetną organizację pracy zespołu, a także życzyć powodzenia podczas kolejnego otwarcia hotelu Nobu.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.