Studio online warszawskiego Sofitel z nominacją do MP Power Venue

Udostępnij artykuł
Mieszczące się w Sofitel Warsaw Victoria studio doceniono za szybką reakcję na zmieniającą się rzeczywistość eventową i dostosowanie oferty do zapotrzebowania rynku. Oceniano m.in. elastyczność oferowanych rozwiązań, jakość technologii, wsparcie organizatorów, a także dodatkowe przestrzenie i organizację studia.

Tą innowacyjną przestrzeń w hotelu Sofitel wyposażono w nowoczesny sprzęt multimedialny. Składają się na niego m.in.: trzy ekrany LED, spektakularny sufit LED Strip oraz oświetlenie studyjne. Bezdyskusyjnymi atutami studia są jego centralna lokalizacja, w sercu historycznego i  biznesowego centrum Warszawy. Poza tym ożliwość korzystania z dodatkowych  pomieszczeń takich jak: garderoby sceniczne, biuro dla organizatorów tuż przy studio, przestronne apartamenty. W nich mogą odbywać się kuluarowe rozmowy i przede wszystkim profesjonalny serwis hotelarski. Multifunkcyjna przestrzeń przygotowana przez Sofitel Victoria & Visau może być wynajmowana przez korporacje. Agencje, producentów medialnych, aby zrealizować każde wydarzenie online. Streaming dla partnerów biznesowych, programy telewizyjne, koncerty, przedstawienia, gale rozdania nagród i inne, z udziałem lub bez udziału publiczności. A wszystko to z certyfikatem bezpieczeństwa higienicznego Bureau Veritas.

Organizacja eventów online i hybrydowych wejdzie na stałe do repertuaru imprez, nawet po ustąpieniu pandemii. Badania, które przeprowadził Accor pokazują, że 50 proc. wydarzeń pierwotnie zaplanowanych w tradycyjnej formie, finalnie przeniosło się do sieci. Ten trend z nami zostaniepodkreśla Dorota Korpaczewska, dyrektorka sprzedaży i marketingu Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. W naszym studio zorganizowaliśmy już bardzo różnorodne imprezy. Takie jak: przedstawienie teatralne, Galę rozdania nagród transmitowaną na żywo, konferencję z licznymi debatami, w których udział brali paneliści zarówno stacjonarnie, jak i łącząc się zdalnie, a udział w niej wzięło ponad 1,5 tys. odbiorców, konferencję toczącą się w dwóch studiach równolegle, etc. To pokazuje, że możliwości są nieograniczone.”

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.04.2021
Aktualizacja: 21.04.2021