Styczniowe promocje w aplikacji MAX Premium Burgers

Udostępnij artykuł

Wraz z początkiem nowego roku, szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers przygotowała dla obecnych i nowych gości liczne promocje w ramach aplikacji MAX Express, które obowiązują do 18 stycznia br. i są dostępne jedynie przy składaniu zamówienia przez aplikację. Wśród pozycji objętych promocjami znajdują się zarówno słodkie i słone przekąski, jak i zestawy na większy apetyt, zawierające wybranego burgera wegetariańskiego lub mięsnego i średni napój.

Styczniowe promocje w aplikacji sieci MAX Premium Burgers wystartowały

Wyjątkowe oferty w aplikacji

Ceny produktów objętych akcją są niemal dwa razy niższe niż te regularne i zaczynają się już od 5,50 zł. Tyle kosztują Mozarella sticks (3 szt. panierowanych pałeczek z sera mozzarella) czy małe lody z polewą do wyboru (Ice Cream czekoladowy, truskawkowy lub karmelowy). Warto dodać, że po raz pierwszy w promocji pojawiły się  zestawy. W wyjątkowo niskiej cenie 17,00 zł można otrzymać wybranego burgera (Frisco, Crispy Chicken ‘n’ Bacon, Halloumi lub Plant Beef) ze średnim napojem w zestawie (do wyboru Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta lub Sprite). Regularna cena takiego pakietu, w zależności od burgera, waha się od 29,90 do 32,40 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację MAX Express (dostępną zarówno w Google Play, jak i AppStore), a po jej otworzeniu kolejno: wskazać preferowaną opcję doręczenia („Zjem w MAX” lub „Na wynos”) oraz restaurację, kliknąć kafelek „NA MAXA!” i złożyć odpowiednie zamówienie. Dzięki aplikacji sieci MAX Premium Burgers można się też szybko i łatwo zapoznać z pełnym menu restauracji, w tym z wszystkimi promocjami, sezonowymi propozycjami i nowościami. Wśród nich znajdują się obecnie, między innymi, Burger Rywala Beef ’n’ Bacon w zestawie (od 34,95 zł/zestaw) czy Premium shake Mango Swirl (w cenie 13,45 zł/szt.). MAX Express umożliwia także złożenie zamówienia z określeniem czasu odbioru – opcję tę doceniają w szczególności osoby podróżujące i zabiegane.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Max Premium Burgers

MAX został założony w 1968 roku i jest najstarszą szwedzką siecią burgerów. Jego ambicją jest stanie się najlepszą siecią burgerów na świecie, serwującą najsmaczniejsze burgery i działającą na rzecz społeczeństwa i planety. Już od 2008 roku firma MAX ogranicza emisje i znakuje swoje menu pod kątem dbałości o klimat, podając wartości emisji CO2 przy każdym produkcie. Menu MAXa od 2018 roku jest pozytywne dla klimatu, co oznacza, że firma absorbuje więcej gazów cieplarnianych niż ich emituje podczas produkcji. Redukcja emisji odbywa się zgodnie z globalnym celem ONZ o 1,5 stopnia. Ponadto, od 2006 r. 7-10 procent rocznego zysku netto firma MAX przeznacza na ograniczanie ubóstwa. W 2009 r. Założyła Fundację Sprawiedliwej Dystrybucji „Stiftelsen Rättvis Fördelning”, na której cel przekazała łącznie 354 miliony koron szwedzkich. MAX zatrudnia blisko 7500 osób, ma 191 restauracji w pięciu krajach, a obroty w 2021 r. wyniosły 4,1 mld koron szwedzkich. MAX Premium Burgers otworzył pierwszą restaurację w Polsce 1 września 2017 r., a od kwietnia 2023 r. w Polsce działają 24 restauracje.

Źródło: Max Premium Burgers

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.01.2024
Aktualizacja: 04.01.2024