Sueno weźmie udział w Supplier of The Year FPH 2019

Udostępnij artykuł
Przedstawiciele firmy spotkają się z hotelarzami niezależnymi z całej Polski, inwestorami, kilkudziesięcioma kupcami, dyrektorami i prezesami z sieci podczas czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Sueno weźmie również udział w konkursie Supplier of the year, którego rozstrzygnięcie nastąpi na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019 (11 grudnia, Marriott Warsaw Hotel).

Hotel to miejsce, które powinno kojarzyć się z odpoczynkiem i estetyką na wysokim poziomie. Goście muszą czuć się w nim swobodnie i komfortowo. Z tego względu warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie. Mowa jednak nie tylko o niezbędnych meblach czy urządzeniach, ale także o kosmetykach i drobnych akcesoriach w gustownych opakowaniach, które czekają na przyjezdnych w pokoju i łazience. Tego rodzaju upominek to znak dla gości, że w hotelu mogą miło spędzić czas i zafundować sobie przyjemne chwile relaksu. Akcesoria dostępne w pokojach są również niezwykle praktyczne – przy okazji pakowania na wyjazd nierzadko zdarza się przecież zapomnieć o wszelkiego rodzaju przyborach. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, najbardziej przydatne akcesoria znajdą się pod ręką hotelowych gości, którzy będą mogli sięgnąć po nie w dowolnym momencie.

Linia Sueno Naturals to nowość w ofercie kosmetyków i galanterii hotelowej Sueno wyróżniająca się ekologicznym podejściem w produkcji jednorazowych opakowań i wpisująca się w światowe trendy ochrony środowiska. Dzięki wykorzystaniu materiałów pochodzenia naturalnego jak słoma, drewno, papier z recyklingu i folia kukurydziana możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przyjaznych środowisku opakowaniach. Linia Sueno Naturals jest przeznaczona dla obiektów stawiających na ekologię i społeczną odpowiedzialność. Wartości te coraz częściej decydują o wyborach Klientów i Gości.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

SUPPLIER OF THE YEAR 2019
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIV Forum Profit Hotel 2019 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Organizatorem jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.12.2019
Aktualizacja: 18.01.2023