Sushi Bistro wprowadza dania premium

Udostępnij artykuł

Stale dbając o różnorodność propozycji dań w swojej ofercie rozszerzamy menu o sushi niewątpliwie zaliczane do kategorii premium. Dla lubiących nowości, co tydzień wprowadzamy nową Sushi Rolkę Tygodnia w atrakcyjnej cenie, ze składnikami jakich nie sposób znaleźć w regularnym menu na co dzień – informuje sieć.

Niedawno na stronie internetowej sieci mogliśmy zauważyć też takie nowości, jak opiekane tatary, do wyboru z awokado lub bez, a także zakładkę „promocje”, w której klienci mogą wybierać zestawy w obniżonej cenie. W restauracjach w modelu Eat & Drink z salą restauracyjną, karta napoi została powiększona o alkoholowe drinki serwowane stacjonarnie. Sushi Bistro do swojej karty wprowadziło m.in. Aperol Spritz, a także dla fanów orzeźwiających, cytrynowych smaków Bistro Fresh i klasyczną Mimozę.

Od 17 maja 2023 roku, w karcie Sushi Bistro znajdziemy w karcie premium Sashimi z tuńczyka, krewetki i łososia, pięć rodzajów Premium Rolek oraz dwa rodzaje dużych Premium Boxów do wyboru w wersji pieczonej oraz surowej. Premium Boxy to nowość, gdyż sieć w tym przypadku postawiła na bardzo dużą różnorodność. W ich skład wchodzą nie tylko rolki sushi, ale także sashimi, tatary, gunkan maki, kawałki łososia czy krewetki w panierce, fasolkę edamame i nigiri, a to wszystko w kompozycji kwiatów jadalnych.

Do tej pory posiadaliśmy trzy zestawy sushi zaliczane do kategorii premium. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom konsumentów, wprowadzamy nowe dania i wyróżniamy je osobną pozycją o nazwie PREMIUM w naszej karcie internetowej i stacjonarnej, tak aby klienci chcący zamówić właśnie dania tej kategorii, mieli przejrzystość w ofercie. Premium to nie tylko zaszeregowanie pewnych dań w tej kategorii, ale także ich skład i sposób podania, który ma wyeksponować ich wygląd – mówi Sandra Starzyk Marketing Manager Sushi Bistro.

Źródło: Sushi Bistro

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.05.2023
Aktualizacja: 17.05.2023