Sushi Kushi i Ramen Shop z nowymi lokalami

Udostępnij artykuł

W sobotę 21 maja 2022 roku sieć Sushi Kushi powiększyła się o kolejny lokal. Tym razem pojawiliśmy się na mapie Wieliczki– informuje właściciel i twórca marki Andrzej Pelc- Gonera. Tego samego dnia gości zaprosił także Ramen Shop w Zgierzu.

Huczne otwarcie Sushi Kushi przyciągnęło do lokalu wielu gości, którzy postanowili spróbować naszego wyjątkowego sushi; dużym zainteresowaniem cieszyły się autorskie zupy, ale także startery – mówi Pani Agnieszka – fraczyzobiorczyni. Nie zapomniano również o najmłodszych, dla nich siec także przygotowała specjalną ofertę – sushi w wersji na słodko. Wszystko to zaserwowane w nowocześnie urządzonym wnętrzu nawiązującym do kultury japońskiej.

Tego samego dnia, ale w Zgierzu pod Łodzią swoje drzwi otworzył został kolejny lokal nowej
marki należącej do właściciela Sushi Kushi.

Ramen Shop to koncept, który zrodził się tak naprawdę z zapotrzebowania rynku i miłości Polaków do kuchni japońskiej. Już od jakiegoś czasu zauważaliśmy wzrost sprzedaży ramenów w lokalach Sushi Kushi, stąd pojawił się pomysł wyjścia naprzeciw oczekiwaniom zarówno franczyzobiorców jak i gości – podkreśla Andrzej Pelc- Gonera.

Na czerwiec zaplanowano dwa kolejne otwarcia- tym razem Sushi Kushi i Ramen Shop zawitają do Szczecina.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.