Świat Hoteli – najnowsze wydanie! Także w wersji interaktywnej!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

W najnowszym wydaniu ekskluzywny wywiad z Tomaszem Bursztynowiczem, dyrektorem nowo otwartego Nosalowy Park Hotel & Spa. Poza tym Luc Gesvret, Chief Marketing & Operations Officer Accor Eastern Europe opowiedział nam o obecnych czynnościach i planach sieci. Prezentujemy także kierunki rozwoju i działania Arche oraz Louvre Hotels Group, związane z aktualną sytuacją.

Nie brakuje także tekstów eksperckich naszych stałych autorów: Marty Kustosz, Anety Ykemy, Magdaleny Federowicz-Boule, Emanuela Dalnodara, prawnika z Kancelarii Strażeccy, Jaliński i Wspólnicy, Roberta Węglarza i Andrzeja Kowalczyka. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Czasopismo ukaże się zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej, która posiada także wymiar interaktywny. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce, ale również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców i decyzyjnych hotelarzy w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce.

Wydawcą jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Wydawcą
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.07.2020
Aktualizacja: 20.02.2022