Syreni Śpiew Koneser zaprasza na niegrzeczny Halloween

Ten wieczór zapamiętacie na długo. Nie dla osób o słabych nerwach, nie dla wrażliwców… – tak Halloweenowy event zapowiada Syreni Śpiew Koneser, który na ten wieczór zaplanował dedykowane show w wykonaniu artystów z Paryża.

Syreni Śpiew Koneser to nowa lokalizacja kultowego miejsca i nowa formuła – 7 dni w tygodniu, ale już nie tylko jako klub, a w nowym wykonaniu także śródziemnomorska restauracja).

W najbliższy czwartek 31 października Syreni Śpiew Koneser zaprosi swoich gości w świat dość mocno niegrzecznych wykonawców Laurie Linh, Jen Haas & Dame Elixir. Gościli już m.in w takich miejscach jak: The Base Monaco, Theatro Marrakech, Atlantis Paris, Dream Beach Phuket. Ambasadorzy paryskiego Cirque le Soir. Taniec z ogniem, wężami, czy świecami, to tylko namiastka show jakie zostało zaplanowane. Artyści wystąpią po raz pierwszy w Polsce.

Dla wszystkich, którzy wczują się w Halloweenowego ducha i postawią na przebranie, bądź makijaż wejście do klubu będzie darmowe. Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/686906391820524/

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione