Szczawnica Park Resort & Spa z piątą gwiazdką

Udostępnij artykuł

Z dniem 15 maja Hotel Szczawnica Park Resort & Spa awansował z kategorii czterogwiazdkowego na pięciogwiazdkowy. Oznacza to, że od tego dnia obiekt oficjalnie komunikuje zewnętrznie zmianę standardu hotelu. Wewnętrznie, ze względu na ekologiczne przekonania, resort sukcesywnie będzie wymieniać materiały i wyposażenie (druki, szlafroki itp.) po ich zużyciu.

Szczawnica Park

Ogłaszamy zmianę standardu nie dlatego, że spełniamy techniczne wymagania – wielkość pokoi, ilość restauracji czy dostępność basenu. Robimy to, ponieważ osiągnęliśmy bardzo wysoki poziom świadczonych usług i zostało to potwierdzone i docenione w wielu opiniach naszych Gości. Pięć gwiazdek to przywilej, ale również odpowiedzialność i zobowiązaniemówi Grzegorz Gacek, współwłaściciel Szczawnica Park Resort & Spa*****.

Nasz hotel został skategoryzowany przez Marszałka Województwa jako hotel pięciogwiazdkowy ponad 3 lata temu. Już wtedy spełnialiśmy, a nawet przekraczaliśmy ustawowe wymagania. Ze względu na pandemię nie mogliśmy jednak w pełni świadczyć usług na poziomie, który zgodnie z naszą ambicją odpowiadałby hotelowi luksusowemu.
Z tego powodu odłożyliśmy oficjalne ogłoszenie tej zmiany i postanowiliśmy wykorzystać ten czas na szkolenia i pracę z zespołem nad jakością serwisu i personalizacją oferowanych usług –
podkreśla Renata Górecka, współwłaścicielka Szczawnica Park Resort & Spa*****.

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa***** z powodzeniem przeszedł proces weryfikacji, spełniając jeszcze bardziej rygorystyczne wymagania w zakresie wyposażenia, standardów obsługi, oferty gastronomicznej i rekreacyjnej. Nowa kategoria pięciogwiazdkowa to gwarancja wyjątkowego komfortu i najwyższej jakości usług dla wymagających klientów .

Tworzymy wyjątkowe miejsca z pasją i pragniemy, aby każdy z naszych Gości czuł się w nich komfortowo i bezpiecznie. Indywidualne podejście do Gości i ich potrzeb, obsługa na najwyższym poziomie i misja polegająca na tym, aby osoba odwiedzająca nasz hotel ponownie do nas wróciła, wyróżnia nas na rynku hotelarskim. Aby stworzyć miejsce, do którego chce się wracać, trzeba włożyć ogromną ilość zaangażowania oraz poświęcić czas na dopracowanie każdego, nawet najmniejszego szczegółu – podkreśla Grzegorz Gacek współwłaściciel Szczawnica Park Resort & Spa*****.

Wypoczynek na pięć gwiazdek

Warto podkreślić, że Hotel Szczawnica Park Resort & Spa***** posiada nowoczesne i rozbudowane centra spa i wellness, w których Goście mogą skorzystać z różnych zabiegów relaksacyjnych, takich jak masaże, terapie wodne czy sauny. Dla komfortu i przyjemności korzystania z kąpieli, w basenie zastosowano technologię OSPA – naturalna sól i bardzo aktywny węgiel gwarantują doskonałą jakość wody, łagodną dla oczu i delikatną dla skóry.

Oprócz najwyższej jakości wody, w basenie zainstalowano podwodny system nagłośnienia umożliwiający słuchanie muzyki podczas pływania. Natomiast, kompleks saun składa się z sauny suchej, sauny IR, sauny parowej, a także kubła bosmana i misy lodowej. Sauny wykonane są z drewna cedrowego, co sprawia, że relaks i odnowa są najwyższej jakości.

Goście hotelowi mogą również skorzystać z bogatej oferty restauracyjnej oraz rekreacyjnej, w tym turystyki pieszej i rowerowej, narciarstwa czy wspinaczki.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Źródło: Szczawnica Park Resort & Spa

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.05.2023
Aktualizacja: 19.05.2023