Szczecin: Nowe hotele pod markami Marriott już wkrótce

Czterogwiazdkowy Courtyard oraz trzygwiazdkowy Moxy powstają w ramach kompleksu Posejdon. Zgodnie z informacjami podanymi przez Marriott, otwarcie pierwszego z nich nastąpi w lipcu, natomiast drugi przyjmie gości w październiku.

Posejdon to wielofunkcyjny budynek oparty na trzech filarach: przestrzeni biurowej o powierzchni 18,6 tys. mkw., części handlowo-usługowej (4,5 tys. mkw.) oraz dwóch hotelach największej na świecie sieci Marriott. Courtyard zaoferuje m.in. 134 pokoje i siedem sal konferencyjnych, natomiast Moxy odda do dyspozycji gości 121 pokoi. Całości dopełni największe i najnowocześniejsze centrum kongresowe w Szczecinie. Z sześcioma salami konferencyjno-bankietowymi, a także przestronnym foyer, mogącymi pomieścić do 1000 osób.

Posejdon położony w samym centrum miasta– przy Placu Brama Portowa 1-2.

W ciągu czterech lat spółka PORTO nie tylko zrewitalizowała przedwojenny dom towarowy, ale rozbudowała go tworząc w samym sercu Szczecina największy w tym mieście kompleks typu mixed-use mówił w ubiegłym roku Marcin Woźniak, prezes spółki, właściciela Posejdona.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BROG B2B WOBEC PRZEJAWÓW KSENOFOBII I NARUSZEŃ ZASAD ETYKI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ
>> kliknij aby się zapoznać <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.