Szymon Lach dyrektorem Hotelu H15 Boutique w Warszawie

Udostępnij artykuł

Stanowisko dyrektora warszawskiego Hotelu H15 Boutique w Warszawie objął Szymon Lach. Zastąpił Aleksandara Zivkovica, który został w Grupie Dobry Hotel w nowej roli.

Szymon Lach - dyrektor H15 Boutique Hotel

Szymon Lach – przebieg kariery

Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął już jako nastolatek, pracując w hotelu 5* w Turcji oraz na Kos. Przez kolejne lata łączył zdobywanie wiedzy teoretycznej studiując we Wrocławiu, Eberswalde pod Berlinem, Coventry oraz Lucernie pracując dla takich obiektów, jak Hilton Birmingham Metropole, Berlin Mitte Hotel czy World Tourism Forum Luzern. Następnie wyjechał do Dubaju, gdzie w hotelu Kempinski Mall Of the Emirates zdobywał doświadczenie we wszystkich działach należących do departamentu Front Office.

Po powrocie do Polski, współpracował z poznańskimi hotelami Platinum Palace 5* oraz IBB Andersia, a następnie ponownie wyruszył za granicę – do Austrii – w roli Managera apartamentów wakacyjnych.

W 2015 roku Szymon Lach ukończył studia na Akademii Leona Koźmińskiego i jest absolwentem kierunku zarządzanie strategiczne.Po zakończeniu studiów na kilka lat zmienił branżę i został redaktorem naczelnym magazynu Business Life Polska do momentu, gdy w 2018 roku wrócił do hotelarstwa jako Manager Osady Kościelisko, a następnie części hotelowej kompleksu Dworzysko w Szczawnie Zdroju, gdzie przez ponad 5 lat pracy wdrożył wiele technologicznych rozwiązań, które usprawniły pracę oraz zbudował wcześniej nieistniejący, dział sprzedaży i marketingu. Pracę w Dworzysku kończył jako wiceprezes i dyrektor zarządzający.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Co z dotychczasowym dyrektorem?

Dotychczasowy Dyrektor Hotelu H15 Boutique w Warszawie  – Aleksandar Zivkovic – pozostaje w Grupie Dobry Hotel w nowej roli – jako Dyrektor ds. Wdrożeń Marek Sieciowych i Luksusowych. Główne obowiązki na tym stanowisku polegać będą na realizowaniu procesu wdrażania marek sieciowych w Grupie DH oraz zapewnieniu standardów najwyższej jakości w naszych hotelach segmentu luksusowego – między innymi w Hotelu H15 Luxury Palace w Krakowie, który będzie funkcjonował pod marką The Luxury Collection by Marriott International.

Źródło: Dobry Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.04.2024
Aktualizacja: 04.04.2024