The Bridge Suites w Krakowie jako czterogwiazdkowy hotel

Udostępnij artykuł

1 marca w The Bridge Suites odbyła się uroczysta celebracja przekategoryzowania obiektu apartamentowego na hotel czterogwiazdkowy. Właścicielem obiektu jest Agnieszka Gojny-Zientara. Jak sama mówi ten projekt jest bliski jej sercu, a stworzony przez grupę hotelową PI Apartamenty&Hotele storytelling wpisuje się w jej koncept i założenia.   

The Bridge Suites w Krakowie

Zlokalizowany malowniczej części Podgórza The Bridge Suites Hotel oferuje 23 pokoje w trzech różnych standardach. Inspiracją do stworzenia nazwy był most im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, najstarszy w Krakowie, nazywany również „żółwim”, którego widok rozciąga się z okien apartamentów.   

Autorką projektu wnętrz jest Izabela Zawadzińska, która połączyła industrialne i loftowe elementy z najnowszymi trendami. Wnętrza są inspiracją z zakresu rzemiosła i historii, pełne fotografii przedstawiających urokliwe zakątki Podgórza.   

W obiekcie znajduje się również restauracja Art&Craft Atelier. Lokalne produkty i powrót do konceptu śniadań z lat 20 sprawia, że miejsce cieszy się dużą popularnością. To również idealne miejsce na kameralne spotkania takie jak baby shower, wieczory panieńskie, urodziny, komunie. Oprócz możliwości organizacji przyjęć, restauracja oferuje również gamę warsztatów oraz spotkań. Kreatorem tych wydarzeń jest Karolina Zielińska, manager obiektu.

Przekategoryzowanie The Bridge Suites to dla nas ważny moment w strategii rozwoju Grupy Hotelowej PI – wspomina Agnieszka Dąbrowska, prezes zarządu. – To kolejny krok w kierunku zapewnienia wyjątkowych doświadczeń i najwyższej jakości usług naszym gościom tym razem w dzielnicy Podgórze w Krakowie.   

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Źródło: The Bridge Suites Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 12.03.2024
Aktualizacja: 12.03.2024