The Westin Warsaw ponownie otwarty. W ofercie m.in. home office

Udostępnij artykuł
1 czerwca warszawski hotel na nowo otworzył swoje drzwi dla gości. Na start przygotowano kilka atrakcyjnych ofert skierowanych do klientów korporacyjnych, jak i gości indywidualnych. General Manager Michael Hopf w krótkim video zaprasza do pokoi, sal konferencyjnych, restauracji Fusion i baru JP’s.

Gospodarze hotelu zapewniają, że standaryzacja nie jest dla obiektu należącego do największej sieci hoteli na świecie – Marriott International – niczym nowym, jednak podkreślają, że teraz bardziej niż zawsze przestrzegają zasad bezpieczeństwa. To co jest jednak dla nich najważniejsze to najwyższe standardy gościnności. Czym się to przejawia? Na przykład menu jesteśmy w stanie dostosować do najbardziej wymagającego podniebienia i zrobimy wszystko, by przygotować naszym gościom to, na co mają ochotę, a co nie znajduje się w menu. Teraz szczególnie kierujemy się zasadą „one size does not fit all” – mówi Paweł Kędel, dyrektor działu Food and Bavarage The Westin Warsaw.

Na otwarcie hotel proponuje atrakcyjne oferty. W cenie 420zł netto w weekend (490 w tygodniu) goście skorzystają ze specjalnej oferty staycation-city break. W cenie jest nocleg ze śniadaniem, lunch lub kolacja w restauracji Fusion, parking, wczesne zameldowanie i późne zameldowanie. To idealna opcja dla tych, którzy chcą przyjechać do Warszawy i w ciągu dnia eksplorować miasto lub okolice, a wieczorem skorzystać z nowoczesnego fitness clubu, pójść na kolację do restauracji Fusion, gdzie egzotyka kuchni Wschodu spotyka się z wyrafinowaniem kuchni świata zachodniego, czy stylowego koktajlbaru JP’s.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Druga oferta nazywa się Home Office. W cenie 199 zł netto za dzień goście skorzystają z pokoju zaaranżowanego na biuro. Spędzą w nim 12 godzin. W cenie jest Wi-Fi, podziemny parking, zdrowe przekąski, kawa, herbata, woda i lunch.

Otwarty 30 czerwca 2003 roku, usytuowany w sercu biznesowej części miasta, od momentu otwarcia – a było to 30 czerwca 2003 roku – zachwyca swoją oryginalną architekturą. To jedyny hotel marki Westin we wschodniej części Europy. Najwięcej zagranicznych gości to obywatele Wielkiej Brytanii, Chin, Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych. Od 2017 roku dyrektorem hotelu jest Michael Hopf.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.06.2020
Aktualizacja: 02.06.2020