The White Bear Coffee z nową kawiarnią

Udostępnij artykuł

Sieć the White Bear Coffee powiększyła się o kolejną kawiarnię franczyzową. Nowy Misiek mieści się w Łomży przy ul. Stary Rynek 6. To oryginalne, designerskie miejsce, jakiego nie było do tej pory na mapie tego miasta. 

The White Bear Caffee Łomża

The White Bear Coffee to sieć kawiarni specjalizująca się w kawie z segmentu specialty – ziarnach najwyższej jakości, rzemieślniczo palonych i parzonych metodami przelewowymi. Ale oferta lokali jest dużo bogatsza, ponieważ poza przelewami, spróbujemy tam także klasycznych kaw na bazie espresso, herbat i naparów, smoothies, lemoniady, cascary, świeżo wyciskanych soków czy kombuchy. Do tego Miśki serwują autorskie napoje kawowe, wśród których w edycji zimowej znalazły się m.in. Gingerbread Latte, Honey Coffee czy Cynamonowa Mocha. W menu nie zabrakło ponadto kanapek, ciast i ciasteczek – także w opcji wege. 

The White Bear Caffee Łomża

The White Bear Coffee to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach kawy, którzy cenią sobie jakość, wyjątkowość i domową atmosferę. Ale nasza kawiarnia wyróżnia się na mapie Łomży również dzięki nowoczesnemu, kolorowemu designowi – tłumaczy Pan Michał, właściciel punktu, który podkreśla jednocześnie lokalność sieci: – Współpracujemy z regionalnymi dostawcami, dzięki czemu w naszym menu goście znajdą wybór świeżo pieczonych ciast i przekąsek. To więc idealne miejsce na poranną kawę, popołudniowy relaks czy spotkanie w gronie przyjaciół.

Otwarcie nowego punktu pod szyldem Miśka odbyło się 15 grudnia 2023. To już piętnasty lokal białostockiej sieci i drugi franczyzowy w województwie podlaskim.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Łomża jest miastem o bogatej historii i wspaniałej społeczności, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy stać się częścią lokalnego pejzażu i silniej zaznaczyć swoją obecność w regionie. Wierzymy, że The White Bear Coffee w Łomży stanie się miejscem spotkań, relaksu i odkrywania kultury kawy. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – od miłośników czarnych naparów, przez osoby szukające przytulnego miejsca na spotkanie, po tych, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na temat ziaren specialty – mówi Łukasz Kaliciński, współwłaściciel sieci the White Bear Coffee.

O The White Bear Coffee

Sieć the White Bear Coffee liczy obecnie 15 kawiarni, m.in. w Białymstoku, Warszawie, Krakowie czy Lublinie. Właściciele franczyzy prowadzą także rzemieślniczą palarnię kawy, sklep stacjonarny i sklep internetowy.

Źródło: The White Bear Coffee

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.01.2024
Aktualizacja: 04.01.2024