Tomasz Bursztynowicz dyrektorem Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA

Podczas organizowanego przez nas XIII Forum Profit Hotel 2018, Wiktor Wróbel – prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór, operatora hoteli Grupy Nosalowy Dwór – oficjalnie poinformował, że stanowisko dyrektora nowo powstającego obiektu w Zakopanem, obejmie Tomasz Bursztynowicz. Obecnie pełni on funkcję dyrektora pionu hotelowego w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & Spa.

Tomasz Bursztynowicz z branżą hotelarską związany od 2007 roku. Swoją karierę zaczynał w dziale housekeepingu w warszawskim hotelu Jan III Sobieski, gdzie pracował cztery lata. Następnie jako Housekeeping Manager w hotelu Puławska Residence oraz Hotelu Arłamów, gdzie spędził 2,5 roku. Aktualnie zajmuje stanowisko dyrektora pionu hotelowego w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & Spa, który składa się z czterech hoteli w trzech standardach od trzy- do pięciu gwiazdek.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA, który powstaje przy ulicy Kościuszki 18 w Zakopanem, planowane jest pod koniec przyszłego roku. Obiekt zaoferuje m.in. 140 apartamentów, strefa spa & wellness, sala fintess, dwie restauracje i sale biznesowe. Wspaniała lokalizacja (500 m od legendarnych Krupówek, a jednocześnie w zacisznym bukowym parku) pozwoli na korzystanie z wszelkich uroków Zakopanego, zapewniając również komfortowy odpoczynek. Roztaczający się z inwestycji widok na pasmo Tatr, Giewont i Gubałówkę nie pozwoli zapomnieć o bliskości górskich szczytów, a najwyższy standard usług hotelowych dogodzi nawet najbardziej wymagającym gościom.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione