Tomasz Jagier panelistą XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

Dyrektor Hotelu Mikołajki Leisure & SPA weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022. Tomasz Jagier zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Codzienność hotelarza – oczekiwania vs. możliwości”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców, a także dostawców HoReCa odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Tomasz Jagier
Tomasz Jagier panelistą XVI Forum Profit Hotel 2022

Tomasz Jagier – biografia

Absolwent Wydziału Nauki o Żywności i Żywieniu Człowieka w Olsztynie. Pierwsze kroki zawodowe stawiał, jeszcze studiując dziennie, w sieci R&C Union, która posiadała w swoim portfolio restauracje i kluby muzyczne, na stanowisku kelnera. W 2011 roku awansował na stanowisko z-cy kierownika jednej z ich olsztyńskich restauracji. Przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2013 roku otrzymując propozycję objęcia stanowiska kierownika ds. gastronomii w Hotelu Mikołajki biorąc udział w pre-openingu hotelu i uczestnicząc w tworzeniu jego struktur i budowania działu gastronomii. Po roku pracy awansował na stanowisko z-ca dyrektora, gdzie zarządzał działami hotelowym i gastronomicznym.

W 2018 roku został dyrektorem Hotelu Mikołajki w strukturach Dobrego Hotelu jest odpowiedzialny za dbałość i utrzymanie standardów jakości  obsługi, kontroli realizowanych kosztów, rozwiązywanie bieżących problemów, a także budowę mocnego i profesjonalnego zespołu.

W pracy stawiam na partnerstwo, zaufanie i poczucie odpowiedzialności. Zespół i atmosfera jest dla mnie kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dla swojego zespołu jestem bardzo wymagającym, ale jednocześnie potrafię docenić zaangażowanie i nagrodzić za dobrze wykonaną pracę – mówi Tomasz Jagier.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córeczek, dla których oddaje każdą wolną chwilę na czas spędzony na wspólnych zabawach i grach edukacyjnych. Pasjami Tomasza są podróże, piłka nożna, modelarstwo i lotnictwo.

O Forum

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju –mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022, a także SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

UWAGA! W SPRZEDAŻY, SEKCJI WYSTAWIENNICZEJ, POZOSTAŁY NAM TYLKO OSTATNIE WOLNE PRZESTRZENIE POD STOISKA PRZEZNACZONE JEDYNIE DLA SPONSORÓW WYDARZENIA!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELINOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.11.2022
Aktualizacja: 15.11.2022