Tomasz Schweda panelistą XV Forum Profit Hotel 2021

Udostępnij artykuł
Dyrektor Mercure Kraków Stare Miasto weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021. Tomasz Schweda zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo – zespół i rola przywództwa w nowych realiach”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Tomasz Schweda jest pasjonatem hotelarstwa i posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży, wypracowane w międzynarodowych sieciach. Swoją przygodę z hotelarstwem zaczynał od pozycji recepcjonisty, pracując kolejno na stanowiskach: szef zmiany recepcji, kierownik recepcji oraz kierownik ds. hotelowych. Od 2011 roku zajmował stanowiska związane z zarządzaniem sprzedażą i marketingiem w segmencie hoteli luxury. Pracując jako dyrektor sprzedaży i marketingu w sieci Mamaison Hotels & Residences, był odpowiedzialny za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe dwóch butikowych obiektów w Warszawie: Mamaison Hotel Le Regina, a także Mamaison Residence Diana.

Od maja 2017 związany z Mercure Kraków Stare Miasto, flagowym hotelem marki Mercure w Europie, początkowo jako dyrektor operacyjny a od lipca 2019 jako dyrektor generalny, gdzie jest odpowiedzialny za prowadzenie 198-pokojowego hotelu położonego w sercu Krakowa, zarządzając pracą blisko 100-osobowego zespołu. Tomasz jest absolwentem ekonomicznej szkoły wyższej na kierunku zarządzanie o specjalności euromarketing w turystyce i hotelarstwie, a także z zakresu komunikacji w biznesie.

Ukończył również studia podyplomowe Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w obszarze kompetencji managerskich. Prywatnie interesuje się muzyką, gdyż sam jest absolwentem szkoły muzycznej. Gra na skrzypcach i fortepianie. Czas wolny spędza w podróżach, nieustannie poznając wyjątkowe hotele.

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL® 2019

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji naszego wydarzenia!

WWW.PROFITHOTEL.PL

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM<<

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.10.2021
Aktualizacja: 20.02.2022