Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu otwarty

Udostępnij artykuł
W Tremonti Ski & Bike Resort do dyspozycji gości oddano 124 apartamenty, restaurację, bary, centrum spa, basen wewnętrzny ze strefą termalną oraz całoroczny zewnętrzny, z którego będzie można podziwiać widoki na pasmo Karkonoszy. Nazwa Tremonti nawiązuje do najbliższego otoczenia tworzonego przez trzy szczyty: Śnieżkę, Skalny Stół oraz Kopę. Dyrektorem generalnym obiektu jest Daniel Kasieczka. Sprzedaż już ruszyła, rezerwacje dostępne są od 1 września.

Apartamenty w Tremonti Ski & Bike Resort zaprojektowano zgodnie z trendami. Na ścianach znalazły się grafiki narciarzy, rowerzystów, a także elementy nawiązujące do ulubionych dyscyplin sportów uprawianych w górach. Nie mogło tu również zabraknąć największych atrakcji Karpacza, takich jak: Obserwatorium Śnieżka, czy Kościół Wang.

Historia miejsca, w którym powstał Tremonti sięga przełomu XIX i XX wieku. Wtedy to Hermann Haase wraz z rodziną prowadził tu dwa domy wczasowe. Ówczesny właściciel w 1909 roku reklamował swój ośrodek jako „najpiękniej położony, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i głównego wyciągu”.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Zabytkowe budynki Villa Haase oraz Villa Waldesheim całkowicie odnowiono. Znajdują się w nich apartamenty oraz strefa spa. Kompleks uzupełniono o dodatkowe cztery budynki oraz nowoczesną infrastrukturę, kontynuować będzie wielowiekową tradycję wypoczynkową tego miejsca.

Tremonti Ski & Bike Resort znajduje się w Karkonoszach, na wysokości ponad 650 m n.p.m. Lokalizacja pozwala gościom na realizację wszystkich turystycznych pasji przez cały rok. Zimą to popularny w kraju ośrodek narciarski, a w pozostałe pory roku mekka dla rowerzystów i tych, którzy cenią sobie piesze wędrówki. Z myślą o nich w hotelu istnieje możliwość wypożyczalnia rowerów ,a na terenie obiektu znajduje się profesjonalna narciarnia. Do dyspozycji gości jest również hotelowy instruktor narciarstwa i snowboardingu, instruktor wspinaczki górskiej, a także przewodnik wycieczek pieszych i rowerowych. W okolicy znajduje się 450 km tras rowerowych i singletracków, 210 km tras narciarskich i 19 szlaków turystycznych, a uzupełnieniem tego są zapierające dech malownicze widoki i panoramy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.08.2021
Aktualizacja: 03.08.2021