TruskaVkoVe Party na piąte urodziny Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw

Udostępnij artykuł

25 lutego 2019 r. Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw przyjął pierwszych gości. W ciągu pięciu lat zdobył zaufanie partnerów biznesowych, klientów korporacyjnych i konferencyjnych. To z nimi świętował swoją okrągłą rocznicę w czasie koktajlu, którego motywem przewodnim były… truskaVki.

TruskaVkoVe Party

Początek lata to idealny moment na wspólne świętowanie. Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw zaprosił swoich najbliższych przyjaciół, partnerów, klientów na koktajl, który odbył się we wtorek 25 czerwca 2024 r. Z zaproszenia skorzystało ponad 150 osób.

Przestrzeń wspólna hotelu – designerskie lobby z centralnie położonym barem oraz tonąca w zieleni restauracja Greenhouse z kameralnym ogródkiem są doskonałą scenerią na takie letnie spotkanie biznesowe. Goście zostali przywitani truskawkowym prosecco. Oficjalnie imprezę otworzył dyrektor generalny hotelu Tomasz Murawski oraz dyrektor regionalna HR Group Anna Olszyńska.

„Jestem dyrektorem generalnym Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw od 3 miesięcy, ale już dziś wiem, że ten hotel ma niezwykły potencjał. Tworzą go niesamowicie ludzie, którzy wykorzystują jego naturalne mocne strony, takie jak wyjątkowy design, komfortowe pokoje, doskonałą biznesową lokalizację i niezwykłą restaurację Greenhouse. – podkreślił Tomasz Murawski, dyrektor generalny hotelu. Anna Olszyńska dodała: Brałam udział w otwarciu tego obiektu. Jego początki ze względu na sytuację społeczno-ekonomiczną były trudne, ale jak widać – hotel wyszedł z tego bez szwanku i rozwija się doskonale.

Następnie goście mogli posilić się letnim menu przygotowanym przez szefa kuchni Macieja Duszkę, w którym królowały oczywiście truskawki. Czas umilał saksofonista Marcin Borkowski oraz DJ Marek Trzaskowski. Gości zachwycił również wyjątkowo magiczny pokaz iluzjonisty Karola Sanettiego oraz krótki recital Julii Stefaniuk, która jest częścią zespołu Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw od niedawna. Julia śpiewa od dziecka i doskonali swoje zdolności wokalne w wolnych chwilach. Nie zabrakło również loterii z nagrodami oraz przestrzeni do wspólnego kibicowania polskiej drużynie piłki nożnej, która akurat tego dnia grała na mistrzostwach Europy mecz z Austrią.

Hotel dla gości biznesowych i konferencyjnych przy warszawskim lotnisku

Vienna House Mokotow Warsaw jest zlokalizowany dziesięć minut samochodem od lotniska Chopina. Oferuje 164 pokoi, w tym 44 o podwyższonym standardzie, które zostały wyposażone w duże łóżka o długości 2,1 m oraz w Smart TV z inteligentnym systemem sterowania. W pokojach superior znajdują się designerskie przelewowe ekspresy do kawy, a w łazience – wanna. 19 pokoi można łączyć z jednym lub dwoma sąsiadującymi, a sześć jest przeznaczone dla alergików.  

Specjalnie dla gości biznesowych przygotowano również strefę konferencyjną, która łączy się
z lobby i restauracją. 180 m2 powierzchni podzielone zostało na trzy sale z możliwością łączenia oraz boardroom. Wszystkie mają wysokie okna, nowoczesny sprzęt technologiczny oraz oferują kreatywne rozwiązania konferencyjne. Goście mogą również korzystać z 50 miejsc w parkingu podziemnym oraz strefy fitness dostępnej 24/7. Hotel należy do multibrandowej sieci hotelowej HR Group.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec

Źródło: Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.07.2024
Aktualizacja: 09.07.2024