Tutti Santi otworzyło siedemnasty lokal. Mieści się w Płocku

Udostępnij artykuł

Od sierpnia br. fani legendarnej pizzy Valerio Valle mogą ją jeść także w Płocku w lokalu przy alei Floriana Kobylińskiego 13. To już siedemnasta restauracja w Polsce pod szyldem Tutti Santi.

Tutti Santi to sieć pizzerii pod patronatem Mistrza Włoch i Mistrza Europy – Valerio Valle. To on osobiście odpowiada za tworzenie receptur, szkolenie pracowników i nieprzerwanie bierze aktywny udział w rozwijaniu Tutti Santi. Jego pizza zdobyła już spore grono fanów w Polsce, dlatego każde otwarcie wzbudza dużo pozytywnych emocji. Tak też było w Płocku.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Fanów pizzy Valerio Valle zadowoli także informacja, że otwarcie lokalu w Płocku to nie ostatnie, które właściciele marki zaplanowali w tym roku. Już niebawem do listy miast z pizzą Mistrza dołączy Elbląg, a we Wrocławiu otwarty zostanie drugi lokal. Co ważne, zespół Tutti Santi prowadzi także zaawansowane prace nad inwestycjami w kolejnych lokalizacjach.

O Tutti Santi

Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. Restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie, Głogowie, Lubinie, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Lesznie, Gnieźnie i Płocku.

Źródło: Tutti Santi

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.09.2023
Aktualizacja: 05.09.2023