Tutti Santi planuje 20 restauracji na 10-lecie sieci

Udostępnij artykuł

2023 rok jest szczególny dla marki, bo mija dokładnie 10 lat od otwarcia pierwszej pizzerii, w której Polacy mogli kosztować pizzę Mistrza Włoch i Mistrza Europy Valerio Valle. Wszystko zaczęło się w najstarszym polskim mieście, Kaliszu, gdzie sieć otworzyła swój pierwszy lokal. Ostatnio marka poszerzyła portfolio o restaurację w Gnieźnie.

Po 10 latach grono fanów dań serwowanych w Tutti Santi stało się tak duże, że obecnie sieć prowadzi szesnaście lokali i wszystkie z nich działają nieprzerwanie od początku swojego istnienia, mimo wielu przeciwności, jak np. COVID-19, który dla branży gastronomicznej był ogromnym wyzwaniem.

Obecnie sieć prowadzi intensywne prace nad kolejnymi otwarciami i pozyskaniem nowych lokali. Trwają prace wykończeniowe w Elblągu i Płocku, których otwarcia planowane są w drugim kwartale roku. Lada dzień ruszają prace w kolejnym lokalu we Wrocławiu, a dwa kolejne punkty w dużych miastach Polski powinny zostać sfinalizowane chwilę później. To sprawi, że w jubileuszowym roku sieć będzie zarządzać co najmniej 20 lokalami.


Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. Restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie, Głogowie, Lubinie, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Lesznie i Gnieźnie.

Źródło: Tutti Santi

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.03.2023
Aktualizacja: 13.03.2023