Tytuł super dostawcy w rękach Olimp Laboratories

Udostępnij artykuł
Jednym z trzech równorzędnych dostawców, którzy zdobyli tytuł Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2018 była firma Olimp Laboratories, twórca autorskiego projektu Shotel zrealizowanego w trosce o zdrowie oraz dobre samopoczucie gości. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej Gali z kolacją na zakończenie XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018.

Celem projektu Shotel jest zapewnienie szybkiej pomocy z apteki w każdym hotelowym pokoju. Shotel to zestaw najwyższej jakości suplementów diety marki Olimp Labs w płynnej formie, zamkniętych w wygodnych do spożycia ampułkach, tzw. shotach. Każdy z nich ma inne przeznaczenie. To smaczne uzupełnienie składników niezbędnych organizmowi do prawidłowego działania. Składniki zawarte w shotach marki Olimp Labs odpowiadają na typowe potrzeby gości hotelowych. W ofercie znajdują się m.in. shoty ułatwiające zasypianie czy dodające energii, a także takie które pomagają wrócić do rzeczywistości po imprezie. Shoty marki Olimp Labs to bogactwo składników w niewielkiej ilości płynu przeznaczonego do bezpośredniego spożycia. W zależności od standardu hotelu, goście będą mogli nabyć produkty odpłatnie (płatność jak za mini barek), bądź otrzymają je gratis w ramach standardowego wyposażenia pokoju (jak np. kosmetyki, kawa, herbata, kruche ciastko).

Olimp Laboratories to polska firma, dla której jakość stanowi najwyższy priorytet. Od 1990 roku spółka dba o lepszą jakość życia nie tylko Polaków, ale także mieszkańców ponad 70 krajów na całym świecie.

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2018 brały udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które uczestniczyły w XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating.

ORGANIZATOR KONKURSU ORAZ FORUM PROFIT HOTEL

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

WWW.PROFITHOTEL.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 19.12.2018
Aktualizacja: 19.12.2018