Vending od Mokate Professional

Udostępnij artykuł

Ewolucja vendingu, od prostych maszyn obecnych już w starożytnym Egipcie, do zaawansowanych technologicznie urządzeń współcześnie, stanowi fascynujący przykład innowacji w handlu detalicznym. Vending znakomicie adaptuje się do zmieniających potrzeb i preferencji konsumentów na całym świecie.

Mokate Vending

Mordor Intelligence ocenia, że w 2023 roku rynek osiągnął wartość 20,51 miliarda dolarów, z prognozowanym wzrostem do 26,40 miliarda dolarów do 2028 roku​​. Grand View Research podaje, że wartość rynku w 2021 roku wyniosła 51,91 miliarda dolarów, z przewidywanym wzrostem o 10,7% rocznie do 2030 roku​​.

W erze cyfryzacji i automatyzacji, vending jest przykładem pozytywnego wykorzystania technologii, przynosząc korzyści nie tylko w kontekście wygody, ale także promując zrównoważony rozwój poprzez choćby energooszczędne rozwiązania.

Prym w branży vendingowej wiedzie Japonia – na jeden automat vendingowy przypada 20 osób. Automaty vendingowe w Stanach Zjednoczonych, również stanowią istotny element krajobrazu handlu detalicznego.

A jak jest w Polsce? Aktualnie na 960 osób przypada średnio jeden automat vendingowy. Natomiast pomimo wyzwań gospodarczych, takich jak wysoka inflacja i zmieniające się nawyki konsumentów, sektor ten stale rośnie.

Mokate Professional to jeden z liderów na polskim rynku vendingowym.

Oferujemy produkty charakteryzujące się wysoką gęstością objętościową, doskonałą płynnością i dobrym rozpuszczaniem, co jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznego rynku vendingowego​​.

Seria MOKATE TO GO to grupa najlepszych dostępnych na rynku produktów przeznaczonych do automatów vendingowych, które z sukcesem sprzedajemy w ponad 60 krajach.

MOKATE TO GO charakteryzują się bogatym smakiem i niezapomnianym aromatem, a w skład serii wchodzą: kawy, toppingi mleczne, czekolady, zabielacze, herbaty czy cappuccina.

Przyszłość vendingu to obietnica dalszych technologicznych postępów i większej personalizacji. Automaty vendingowe, ewoluując ponad podstawową funkcję dostarczania towarów, stały się symbolami postępu technologicznego, odpowiadając na zmieniające się potrzeby społeczności globalnej.

Jesteś już w gronie vendingowych pasjonatów?

Materiał powstał we współpracy z firmą Mokate

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.12.2023
Aktualizacja: 01.12.2023