VIP ROOM z Władysławem Grochowskim podczas XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

[NOWOŚĆ! TYLKO U NAS!] Ekskluzywny wywiad w formie otwartej i szczerej rozmowy, w naszym nowym bloku specjalnym o nazwie VIP ROOM, z prezesem zarządu Arche przeprowadzi Karolina Stępniak – redaktor naczelna Świata Hoteli. Władysław Grochowski od lat jest stałym gościem naszego wydarzenia, jednak tym razem jego obecność przybierze wyjątkową formę. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się już 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

Władysław Grochowski i Karolina Stępniak

VIP ROOM

To najnowszy element programu Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®. Co roku to tu, w formie wywiadów “jeden na jeden”, przeprowadzać będziemy dogłębne, otwarte rozmowy z najbardziej znakomitymi postaciami branży hotelarskiej w Polsce. Nie zabraknie więc nieoczywistych wypowiedzi, osobistych przemyśleń, nietuzinkowych pytań czy premierowych newsów – a zatem nigdzie dotąd nie publikowanych planów dotyczących najbliższych inwestycji, rozwoju, przyszłości itp.

O Grupie Arche

Grupa Arche jest jedną z wiodących polskich firm branży hotelarskiej, posiadającą w swoim portfolio hotele miejskie w Warszawie, Lublinie, Pile, Wrocławiu, Siedlcach i Częstochowie, a także kolekcję miejsc zabytkowych. Firma zasłynęła rewitalizacją takich obiektów jak Arche Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, Arche Cukrownia w Żninie, Arche Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Pałac i Folwark w Łochwie, Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii czy oddany w ubiegłym roku do użytku Arche Dwór Uphagena w Gdańsku. W 2023 roku Arche uruchomiło osiemnasty obiekt, Arche Fabrykę Samolotów w Mielnie. W pierwszym etapie obiekt liczy 115 apartamentów w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego i Jeziora Jamno.

Grupa od wielu lat propaguje szerokie działania społeczne, zatrudniając w strukturach prowadzonej Fundacji Leny Grochowskiej osoby z niepełnosprawnością intelektualną, prowadząc także domy uchodźcze dla uciekających przed konfliktami geopolitycznymi. Arche nie boi się trudnych tematów, stąd w 2022 roku firma podjęła decyzję o uruchomieniu oddziału meblarni w Areszcie Śledczym w Siedlcach, a w 2023 roku w Areszcie Śledczym na warszawskim Służewcu. Osadzeni w ramach zajęć resocjalizacyjnych podejmują się renowacji mebli, które następnie trafiają do hoteli prowadzonych przez Grupę. Firma, chcąc zaoferować swoim gościom bliski kontakt z naturą, utworzyła w 2021 roku społeczny projekt Arche Siedlisko w najpiękniejszych polskich wsiach.

O Forum

W programie XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.10.2023
Aktualizacja: 11.10.2023