W Juracie powstaje Aparthotel Lido

Udostępnij artykuł

Inwestycja polega na przebudowie i rozbudowie zabytkowego, z 100-letnią historią, Hotelu Lido. Prace zaplanowano na około dwa lata. Inwestorem jest spółka JF Invest, natomiast zarządczą będzie Condo.pl.

Lido Jurata

Inwestycja położna jest na zalesionym i parkowym terenie pomiędzy Zatoką Pucką a piaszczystymi plażami. 250 m od piaszczystej plaży i 300 m od mola. Na czterech kondygnacjach znajduje się 110 apartamentów z tarasami lub ogródkami, o powierzchni od 25 do 86 mkw. Na patio usytuowano basen zewnętrzny z prywatną strefą wypoczynku. Do dyspozycji gości pozostaje również restauracja z kuchnią otwartą na salę restauracyjną. Pierwszy kontakt przyszłych gości z hotelem będzie w reprezentacyjnym foyer o wysokości 12 metrów.

Doświadczeni i pewni partnerzy

Inwestorem jest spółka JF Invest, która od kilku lat prężnie poszerza portfel nieruchomości zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym. Aktualnie w przygotowaniu są nowoczesne projekty mieszkań, apartamentów wakacyjnych, domów jednorodzinnych, powierzchni biurowych, a także  magazynowych na terenie województwa łódzkiego i w Juracie.

Hotelem Lido zarządzać będzie Operator Hotelowy Condo.pl. Spółka posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami inwestycyjnymi w najbardziej atrakcyjnych kurortach turystycznych. Operator ma na swoim koncie kompleksową obsługę inwestycji Tremonti Ski & Bike Resort, Mercure Szklarska Poręba, a także Apartamentów na Wydmach w Pobierowie.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.07.2022
Aktualizacja: 29.07.2022