W Sopocie powstaje nowy hotel

Udostępnij artykuł
Obiekt nawiązujący do tradycji przedwojennego Sopotu, będzie leczył i rehabilitował w komfortowych warunkach czterogwiazdkowego hotelu i nowoczesnego centrum kuracyjnego. Zlokalizowany przy ul. Bitwy Pod Płowcami 52. Sopotorium Medical Resort zostanie otwarty wiosną przyszłego roku. Inwestorem jest firma Millenium Inwestycje, która posiada w swoim portfolio hotel w Katowicach.

Sopotorium Medical Resort to 110 pokoi i apartamentów, restauracja i bar oraz centrum kuracyjne i spa o łącznej powierzchni 3 tys. mkw. wyposażone m.in. w gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, basen solankowy, sauny i grotę solną z tężnią.

Z dyrektorem generalnym Sopotorium Medical Resort będzie można spotkać się
podczas XIV Forum Profit Hotel 2019 (11 grudnia, Marriott Warsaw Hotel),
a także podczas formuły Business Speed Dating towarzyszącej wydarzeniu.
> Szczegóły naszego wydarzenia: www.profithotelforum.com << (otwiera się na nowej zakładce)">>> Szczegóły naszego wydarzenia: www.profithotelforum.com <<

Firma Millenium Inwestycje wygrała przetarg na zakup nieruchomości o powierzchni 6446 mkw. w 2015 roku. Do przetargu stanęły cztery firmy, ale tyko trzy wpłaciły wadium. Cena zaproponowana przez Millenium Inwestycje wynosiła 7 mln 700 tys. zł i była o 350 tys. zł wyższa od ceny wywoławczej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.11.2019
Aktualizacja: 12.11.2019