W Szklarskiej Porębie powstanie Mercure

Udostępnij artykuł
Grupa Accor podpisała ze spółką Orkan Real Estate przedwstępne, niezobowiązujące porozumienie dotyczące długoletniej umowy franczyzy na hotel Mercure w Szklarskiej Porębie. Zgodnie z dokumentem nowo powstająca inwestycja – Bergo Hotel & Resort – będzie funkcjonować pod marką, zwiększając siłę sprzedażową oraz wzmacniając ofertę Accor na Południu Polski. Pierwszych gości obiekt przyjmie w czwartym kwartale 2021 roku.

Bergo Hotel & Resort charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Inwestycja powstaje w sercu Szklarskiej Poręby – blisko lasu, z bezpośrednim widokiem na potok i jedynie 150 m od stacji narciarskiej SKI Arena Szrenica oferującej 12 km tras zjazdowych. Hotel łączy architekturę inspirowaną tradycyjnym górskim designem, z nowoczesnymi, luksusowymi wnętrzami, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

Inwestorem jest Orkan Real Estate z Warszawy, inwestor i deweloper z wieloletnim doświadczeniem w budowie mieszkań i budynków usługowych na terenie Polski, w szczególności Warszawie i Krakowie. Spółka znana jest przede wszystkim z udanych i nagradzanych projektów rewitalizacyjnych.

Operatorem obiektu ma zostać firma PI Management z Krakowa, koordynująca obecnie inwestycję w Szklarskiej Porębie dla Orkan Real Estate oraz takie projekty jak AC by Marriott Kraków, The Bridge Suites czy Renaissance Gdańsk.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.02.2020
Aktualizacja: 27.02.2020