W Warszawie ruszy pierwszy w Polsce hotel NYX

Udostępnij artykuł
W kompleksie Varso, zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Wola, na rogu ulicy Chmielnej i Alei Jana Pawła II, za niespełna dwa lata swoje podwoje otworzy hotel NYX. Należący do sieci Leonardo Hotels czterogwiazdkowiec zaoferuje m.in. 331 pokoi.

Pierwszy hotel NYX w Polsce zostanie otwarty w 2020 roku w środkowym z trzech wielofunkcyjnych budynków Varso. Zajmie w nim prawie 20 tys. mkw. powierzchni na piętnastu piętrach. Hotel NYX będzie dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników kompleksu. Nocując w nim, na wyciągnięcie ręki będzie taras widokowy, restauracja i bar na szczycie sąsiedniego Varso Tower – jednego z najwyższych wieżowców w Europie.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nazwa marki NYX nawiązuje do imienia greckiej bogini nocy. Jak przystało na hotel nowej generacji, adresowany zwłaszcza do młodszych pokoleń podróżników, to koncept zachęcający do interakcji, stawiający na indywidualność, kreatywność i kulturę. Hotele NYX to miejsca otwarte, sprzyjające przenikaniu się nawet najbardziej nietypowych stylów życia, sztuki i designu. Placówki tej sieci działają już m.in. w Mediolanie, Madrycie, Pradze, Monachium, Tel Awiwie i Jerozolimie, a wkrótce planowane są otwarcia w kolejnych atrakcyjnych lokalizacjach.

W procesie poszukiwania operatora hotelowego przez HB Reavis uczestniczyli eksperci Cushman & Wakefield. W negocjacjach umowy najmu z siecią Leonardo Hotels, HB Reavis doradzała firma Hotel Professionals, która wspierała też inwestora na początkowym etapie planowania hotelu w Varso.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 05.11.2018
Aktualizacja: 05.11.2018