Wars i Herbapol przedłużają współpracę

Udostępnij artykuł

Producent złożył najkorzystniejszą ofertę na dostawę herbaty, która serwowana będzie w wagonach gastronomicznych pociągów PKP Intercity oraz w restauracjach stacjonarnych WARS w Warszawie. Nowy kontrakt obowiązuje już od 1 marca 2023.

Fakt, że nasza oferta kolejny już raz okazała się najbardziej atrakcyjna dla WARS S. A. to najlepsze potwierdzenie tego, że w oczach partnerów biznesowych, Herbapol-Lublin to rzetelny, konkurencyjny kooperant oraz istotny gracz w branży HoReCa, obecny w wielu lokalach gastronomicznych i hotelach na terenie całego kraju. Swoją silną pozycję niezmiennie zawdzięczamy nie tylko wysokiej jakości oraz smakowi oferowanych produktów, ale również szerokiej ofercie, dostępności i sprawnej logistyce towaru. Bardzo cieszę się, że klienci WARS w pociągach PKP Intercity będą mogli nadal delektować się naszymi herbatami, które cieszą się uznaniem już ponad czterech pokoleń konsumentów  mówi Evangelos Evangelou, prezes zarządu Herbapol-Lublin.

Herbapol-Lublin przygotował dla WARS-u ofertę składającą się z dedykowanych linii herbat: czarnych, Earl Grey, miętowych, owocowych oraz zielonych.

Produkty Herbapolu dostępne są w wagonach gastronomicznych WARS w ponad 200 pociągach krajowych i zagranicznych PKP Intercity oraz w restauracjach stacjonarnych WARS w Warszawie. Nowa umowa przewiduje dostawy herbat przez 12 miesięcy, począwszy od 1 marca 2023 roku.

Źródło: Herbapol

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.02.2023
Aktualizacja: 28.02.2023