Warszawski Hotel Bristol wśród najlepszych hoteli na świecie

Udostępnij artykuł

Świętujący w ubiegłym roku swoje 120-lecie Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw został wyróżniony w rankingu 500 najlepszych hoteli na świecie według czytelników prestiżowego magazynu Travel + Leisure.

Hotel Bristol

Co roku czytelnicy ekskluzywnego magazynu Travel + Leisure dzielą się swoimi doświadczeniami podróżniczymi. Tworząc listę najlepszych miast, hoteli czy resortów na świecie. Już po raz kolejny warszawski hotel znalazł się w prestiżowym gronie wyróżnionych hoteli World’s Best 2021. Podróżujący oceniali nie tylko standard obsługi, ale również doznania kulinarne, udogodnienia, lokalizację czy wyjątkowość inspirujących wrażeń z pobytu.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

To dla nas ogromny zaszczyt i radość oraz dowód na to, że nasza codzienna misja w dostarczaniu naszym Gościom wzbogacających i autentycznych doświadczeń, realnie przekłada się na ich wrażenia – powiedział Aidan Dempsey, dyrektor generalny Hotel Bristol, Warsaw.

Wśród 500 najlepszych znalazło się również 45 innych hoteli marek należących do sieci Marriott International – m.in. Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague czy Ritz-Carlton w Budapeszcie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 28.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023