Warszawski Hotel Bristol wśród najlepszych hoteli na świecie

Udostępnij artykuł

Świętujący w ubiegłym roku swoje 120-lecie Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw został wyróżniony w rankingu 500 najlepszych hoteli na świecie według czytelników prestiżowego magazynu Travel + Leisure.

Hotel Bristol

Co roku czytelnicy ekskluzywnego magazynu Travel + Leisure dzielą się swoimi doświadczeniami podróżniczymi. Tworząc listę najlepszych miast, hoteli czy resortów na świecie. Już po raz kolejny warszawski hotel znalazł się w prestiżowym gronie wyróżnionych hoteli World’s Best 2021. Podróżujący oceniali nie tylko standard obsługi, ale również doznania kulinarne, udogodnienia, lokalizację czy wyjątkowość inspirujących wrażeń z pobytu.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

To dla nas ogromny zaszczyt i radość oraz dowód na to, że nasza codzienna misja w dostarczaniu naszym Gościom wzbogacających i autentycznych doświadczeń, realnie przekłada się na ich wrażenia – powiedział Aidan Dempsey, dyrektor generalny Hotel Bristol, Warsaw.

Wśród 500 najlepszych znalazło się również 45 innych hoteli marek należących do sieci Marriott International – m.in. Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague czy Ritz-Carlton w Budapeszcie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 28.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023