Washpapa – nasza alternatywa dla skóry!

Nie jest żadną tajemnicą, że o skórze wiemy wszystko. Nasza rodzinna firma zajmuje się nią już od 1933 r. Jednak LUVA to nie tylko skóra, ale przede wszystkim siła sprawcza Twoich projektów. Żeby sprostać wymaganiom każdego klienta, używamy różnych materiałów, które z powodzeniem wpisują się w klimat i charakter wielu wnętrz hotelowych lub restauracyjnych.

Jednym z nich jest między innymi fenomenalny materiał o nazwie washpapa [washable paper], czyli papier, który można prać, wyszywać, tłoczyć na sucho i z folią oraz grawerować laserem. W dotyku przypomina skórę, a wyglądem kieruje nasze myśli ku ciepłym wnętrzom, pachnącym świeżo mieloną kawą lub dopiero co wyciągniętym z pieca pieczywem.

Z drugiej jednak strony doskonale będzie komponować się przy industrialnym wystroju, przełamując jego chłodniejszą aranżację, czy nawet jako interesujący detal przy bardziej ekskluzywnej oprawie lokalu. Idealna opcja dla restauracji wegetariańskich, wegańskich i bezapelacyjny hit podczas targów Polagra Gastro i Invest Hotel.

Zainteresowany? Napisz do nas!

Kontakt:
LUVA Handmade Menu
Jaguar Tomasz Chwiłowicz
ul. Dworcowa 62
62-400 Słupca
www.luva.menu
+48 63 274 61 86, +48 502 836 745
luva@luva.menu