Westin Champagne Brunch w hotelu The Westin Warsaw

Udostępnij artykuł

Niedzielne brunche w warszawskim Westinie powróciły po wakacyjnej przerwie. Odbywają w każdą niedzielę w g. od 13 do 17. Nowością w ofercie jest pakiet Westin Champagne Brunch z nielimitowanym szampanem Mumm.

Westin Champagne Brunch
Westin Champagne Brunch

Nasz niedzielny brunch to urozmaicone menu w formie bufetu, w którym znajdują się m.in. live station ze stekami, rybami i owocami morza przygotowywanymi na gorąco, bogata oferta dań na ciepło i zimno, tradycyjna zupa tajska, sushi, ostrygi i bliny z kawiorem. Na deser goście skosztują owocowych musów, tortów, ciast i bez, a także gofrów i lodów – wymienia szef kuchni The Westin Warsaw Janusz Korzyński.

  • Classic Brunch to poza bufetami nielimitowane napoje bezalkoholowe, wino białe, czerwone i musujące. Cena wynosi 270 PLN od osoby.
  • Champagne Brunch to oferta, w której poza wybornym menu, napojami bezalkoholowymi i winami znajduje się także nielimitowany szampan Mumm. Cena wynosi 370 PLN od osoby. Do cen doliczane jest 10% opłaty serwisowej.

Sunday Brunch w Westinie to idealna okazja do zorganizowania przyjęcia dla rodziny czy przyjaciół. Gwarantujemy, że jedzenie przygotowywane jest ze składników najwyższej jakości przez nasz doświadczony zespół kucharzy. Z tego od lat jesteśmy znani w Warszawie. Miło nam będzie gościć wielbicieli dobrej kuchni w niedzielne popołudnia w Westinie – zaprasza Michael Hopf, dyrektor hotelu.

Podczas brunchu na najmłodszych czeka kącik z animatorami. Za dzieci w wieku 5-12 zapłacimy połowę ceny, a dzieci wieku 0-4 uczestniczą w brunchu bezpłatnie. Rezerwacji stolika można dokonywać mailowo lub telefonicznie: westin.warsaw.experience@westin.com / +48 660 621 844. Hotel Westin znajduje się przy al. Jana Pawła II 21 w Warszawie.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.08.2022
Aktualizacja: 30.08.2022