Westin Warsaw zaprasza na biegową grę miejską

Udostępnij artykuł

4 czerwca o g. 9:30 w Warszawie odbędzie się Biegowa Gra Miejska. Organizator – hotel The Westin Warsaw – zaprasza do udziału. Do wygrania wycieczka do Berlina. Po biegu w hotelu odbędą się uroczysta dekoracja, a także brunch. Zakończenie wydarzenia planowane jest na g. 13. Udział jest bezpłatny.

Zabawa polega na tym, że zespoły złożone z rodzin, przyjaciół czy współpracowników mają udać się do 6 miejsc w okolicy hotelu i na każdej z tych stacji wykonać zadanie. Stacje oznaczone są filarami brandu Westin – Eat Well, Work Well, Play Well, Feel Well, Sleep Well i wreszcie Move Well. Ta drużyna, która wróci do hotelu najszybciej, poprawnie wykonawszy wszystkie zadania, wygrywa wycieczkę do Berlina, a także dwudniowy pobyt w hotelu Westin Grand Berlin. Za drugie miejsce uczestnicy drużyny dostaną voucher na pobyt w warszawskim Westinie wraz z kolacją, a za trzecie zaproszenie na Sunday Brunch.

W ten sposób hotel obchodzi Global Running Day. Inicjatywę, w której od lat bierze udział.

Jesteśmy hotelem nastawionym na well-being gości i lokalnych społeczności, dlatego święto biegaczy jest nam wyjątkowo bliskie – mówi Michael Hopf, dyrektor hotelu.

W drużynie może być od dwóch do czterech uczestników. Zgłoszenia należy przesyłać do 1 czerwca do g. 12 w południe mailowo: paulina.marczak@marriott.com.

Biegowa Gra Miejska
4 czerwca, g. 9:30
The Westin Warsaw – al. Jana Pawła II 21

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.05.2022
Aktualizacja: 23.01.2023