Wewnętrzne awanse w Zdrojowa Hotels. Nowi dyrektorzy kołobrzeskich obiektów

Krzysztof Staniszewski przejął funkcję dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, jego zastępcą została Martyna Gołębiewska, a Agata Kwiatkowska objęła stanowisko dyrektor Diune Hotel**& Resort. Zmiany nastąpiły z początkiem lipca.

Krzysztof swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2008 roku w dziale marketingu Hotelu Senator w Dźwirzynie. Następnie przez osiem lat kierował najpierw organizacją, a następnie sprzedażą konferencji i eventów w Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu. W Grupie Zdrojowa pracuje od sierpnia 2018 roku, zajmując najpierw stanowisko kierownika regionalnego sprzedaży konferencji, a następnie dyrektora Diune Hotel** & Resort w Kołobrzegu. Prywatnie interesuje się sportem, a jego pasją jest jazda na rowerze i podróże.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Martyna przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Zdrojowej na początku 2015 roku na stanowisku recepcjonistki i krok po kroku przechodziła wszystkie szczeble awansu na recepcji, gdzie ostatnio pełniła funkcję kierownika recepcji Marine Hotel** & Ultra Marine. Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie, chodzić na siłownię i poznawać nowe smaki kulinarne.

Agata pracę w Zdrojowej rozpoczęła w 2014 roku na stanowisku recepcjonistki. Ostatnio pełniła funkcję kierownika recepcji Diune Hotel** & Resort. Prywatnie lubi spędzać czas na spacerach z ukochanym psem rasy beagle i gotowa, zwłaszcza dania kuchni włoskiej.

Martyna i Agata przez ostatnie lata pozyskały ogromne doświadczenie w obsłudze Gości, szkoleniu kolejnych pracowników oraz profesjonalnym zarządzaniu zespołem, które z pewnością wykorzystają na nowo objętych stanowiskach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.