Wewnętrzne awanse w Zdrojowa Hotels. Nowi dyrektorzy kołobrzeskich obiektów

Udostępnij artykuł
Krzysztof Staniszewski przejął funkcję dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, jego zastępcą została Martyna Gołębiewska, a Agata Kwiatkowska objęła stanowisko dyrektor Diune Hotel**& Resort. Zmiany nastąpiły z początkiem lipca.

Krzysztof swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2008 roku w dziale marketingu Hotelu Senator w Dźwirzynie. Następnie przez osiem lat kierował najpierw organizacją, a następnie sprzedażą konferencji i eventów w Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu. W Grupie Zdrojowa pracuje od sierpnia 2018 roku, zajmując najpierw stanowisko kierownika regionalnego sprzedaży konferencji, a następnie dyrektora Diune Hotel** & Resort w Kołobrzegu. Prywatnie interesuje się sportem, a jego pasją jest jazda na rowerze i podróże.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Martyna przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Zdrojowej na początku 2015 roku na stanowisku recepcjonistki i krok po kroku przechodziła wszystkie szczeble awansu na recepcji, gdzie ostatnio pełniła funkcję kierownika recepcji Marine Hotel** & Ultra Marine. Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie, chodzić na siłownię i poznawać nowe smaki kulinarne.

Agata pracę w Zdrojowej rozpoczęła w 2014 roku na stanowisku recepcjonistki. Ostatnio pełniła funkcję kierownika recepcji Diune Hotel** & Resort. Prywatnie lubi spędzać czas na spacerach z ukochanym psem rasy beagle i gotowa, zwłaszcza dania kuchni włoskiej.

Martyna i Agata przez ostatnie lata pozyskały ogromne doświadczenie w obsłudze Gości, szkoleniu kolejnych pracowników oraz profesjonalnym zarządzaniu zespołem, które z pewnością wykorzystają na nowo objętych stanowiskach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 23.07.2020
Aktualizacja: 23.07.2020