White Bear Coffee z kawiarnią w Warszawie

Udostępnij artykuł

Marszałkowska 64 – to pod tym adresem od 27 grudnia działa kolejna lokalizacja marki. Ziarna z własnej palarni, kawa z segmentu specialty, sezonowe menu i rzemieślnicze lody. Do tego ciekawy wystrój i własna aplikacja mobilna. Lokal w stolicy jest czwartym punktem franczyzowym w kraju. 

Sieć the White Bear Coffee coraz śmielej rusza w Polskę. Po kawiarniach w Giżycku, Suwałkach i Ostrowie Wielkopolskim przyszedł czas na Warszawę. Właściciele nowego Miśka liczą, że lokal szybko zyska na popularności.

Zdecydowaliśmy się na koncept the White Bear Coffee, ponieważ nie jest to kolejna sieciówka, do której wpada się po kawę na wynos. Marka ujęła nas swoją osobowością, sposobem budowania relacji z gośćmi, całym aspektem wizualnym i doskonałej jakości produktem. Warszawa to trudny rynek, jednak wierzymy, że dzięki tak dopracowanemu modelowi biznesowemu, odniesiemy na nim sukces mówi Łukasz Kowalewski współwłaściciel kawiarni the White Bear Coffee w Warszawie

W 2022 roku sieć pod szyldem białego niedźwiedzia powiększyła się o pięć punktów. W planach ma otwarcie kolejnych – w Lublinie oraz Krakowie. I jak przekonują właściciele franczyzy – to dopiero początek.

Obecnie prowadzimy kilka zaawansowanych rozmów z przedsiębiorcami, którzy są na etapie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji. Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty trzy nowe modele współpracy – point, okno oraz riksza. Charakteryzują się one niższą kwotą inwestycji, dają możliwość działalności sezonowej lub eventowej. To elastyczna oferta, dopasowana do potrzeb nowej grupy franczyzobiorców mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel sieci

Marka the White Bear Coffee powstała w 2019 r. w Białymstoku. Dzisiaj liczy już dziewięć kawiarni własnych i franczyzowych. 

SWEETS & COFFEE wydanie drugie 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.01.2023
Aktualizacja: 03.01.2023