Wiemy, kiedy ponownie zostanie otwarty Raffles Europejski Warsaw

Udostępnij artykuł
Luksusowy, warszawski hotel wznawia działalność od 15 maja. Jak podkreślają jego przedstawiciele, w trosce o zdrowie gości, prowadzone są intensywne prace nad zapewnieniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa w pokojach oraz przestrzeniach ogólnodostępnych.

W hotelu Raffles wykorzystywana jest technologia ozonowa, która zapewnia 50-krotnie skuteczniejszą higienę oraz brak skutków ubocznych. Karty-klucze do pokoi będą dezynfekowane po każdym użyciu przez gości. Środki do dezynfekcji rąk będą dostępne w obszarze recepcji, przy wejściu do wind oraz toaletach dla gości. Podczas transferu limuzyną kierowcy będą nosić maski.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powrócił do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. Hotel oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.05.2020
Aktualizacja: 12.05.2020