Ustać po nokaucie – hotelarstwo 2020: LIVE z Wiktorem Wróblem i Marcinem Podobasem

Udostępnij artykuł
We wtorek 12 maja o godz. 19:45 na profilu Facebook Świata Hoteli odbędzie się rozmowa na żywo z udziałem Wiktora Wróbla, prezesa zarządu spółki Nosalowy Dwór oraz Marcina Podobasa, założyciela i partnera zarządzającego w Fortech Consulting. Gospodynią spotkania będzie Karolina Stępniak, redaktor naczelna czasopisma Świat Hoteli oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

W trakcie pierwszego odcinka z nowego cyklu naszych spotkań porozmawiamy m.in. o:
– kryzysie i jego możliwych scenariuszach;
– sposobach łagodzenia skutków i optymalnych rozwiązaniach wobec bieżącej sytuacji;
– działaniach podjętych dotychczas przez Grupę Nosalowy i najbliższych planach;
– strategiach i kierunkach działań w trakcie oraz po ustaniu pandemii.

Podczas spotkania online widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszymi gośćmi postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiadać.

Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl. Prosimy o wpis w temacie „Pytanie do Live’a z Wiktorem Wróblem i Marcinem Podobasem.”

Cykl rozmów na żywo realizowanych za pośrednictwem profili facebookowych naszych czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee rozpoczynamy w najbliższy czwartek 7 maja. Wówczas naszym rozmówcą będzie Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska. Do kolejnych dyskusji zapraszać będziemy wybitnych ekspertów i praktyków oraz uznanych przedstawicieli sektora HoReCa. Nie zabraknie miejsca i prezentacji zainteresowanych dostawców produktów i usług.

Wiktor Wróbel większą część swojego dotychczasowego, dorosłego życia spędził w Anglii. Tam ukończył studia prawnicze oraz później studia podyplomowe na kierunku „Prawo gospodarcze i handlowe”, zrobił aplikację i pracował kolejno w dwóch londyńskich kancelariach. Doradzał klientom w zakresie chociażby transakcji na rynku nieruchomości, czy ich finansowania. Obecnie zaangażowany jest w działalność Grupy Nosalowy, która jako jedna z niewielu w Polsce projektuje, komercjalizuje, buduje, a potem zarządza obiektami – w tym w systemie condo. Pod zarządem Grupy jest obecnie prawie 450 pokoi hotelowych w Zakopanem. Większość z nich znajduje się w Nosalowy Dwór Resort & Spa, kompleksie o unikatowej w skali Polski infrastrukturze noclegowej, rekreacyjnej i konferencyjnej. Na lipiec br. planowane jest otwarcie nowego, luksusowego hotelu Nosalowy Park.

Marcin Podobas posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Przez wiele lat pracował w funduszach nieruchomości oraz dla deweloperów i operatorów hotelowych. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego polskim biurem Tishman Realty & Construction oraz Tishman Hotel Corporation w Warszawie, wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. relacji inwestorskich w Pioneer Real Estate Advisors oraz Pioneer Real Estate Fund, był szefem Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Bank of New York Mellon, a ostatnio wiceprezesem notowanej na GPW spółki hotelowo-deweloperskiej EFH. Uczestniczył w realizacji takich projektów hotelowych jak: Courtyard by Marriott Okęcie Warsaw Airport, Sheraton Kraków Hotel, Hilton Warsaw Hotel and Conference Center, Radisson Blu Gdańsk, Double Tree by Hilton Hotel and Convention Center and Hampton by Hilton Kraków, Hotel Król Kazimierz oraz innych – łącznie w kilkudziesięciu projektach, wartych ponad 3 mld zł. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, mówi biegle po angielsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.05.2020
Aktualizacja: 06.05.2020