Wiktor Wróbel panelistą XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Prezes zarządu Nosalowy Dwór – spółki zarządzającej hotelami Grupy Nosalowy – weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i portalu Horecanet.pl – XIV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2019. Zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Gospodarowanie potencjałem – inwestowanie, modernizacje, trendy”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Wiktor Wróbel większą część swojego dotychczasowego, dorosłego życia spędził w Anglii. Tam ukończył studia prawnicze oraz później studia podyplomowe na kierunku „Prawo gospodarcze i handlowe”, zrobił aplikację i pracował kolejno w dwóch londyńskich kancelariach. Doradzał klientom w zakresie chociażby transakcji na rynku nieruchomości, czy ich finansowania. Obecnie zaangażowany jest w działalność Grupy Nosalowy Dwór, która jako jedna z niewielu w Polsce projektuje, komercjalizuje, buduje, a potem zarządza obiektami – w tym w systemie condo. Pod zarządem Grupy jest obecnie prawie 450 pokoi hotelowych w Zakopanem. Większość z nich znajduje się w Nosalowy Dwór Resort & Spa, kompleksie o unikatowej w skali Polski infrastrukturze noclegowej, rekreacyjnej i konferencyjnej.

W wydarzeniu udział potwierdzili także kupcy Grupy Nosalowy Dwór, osoby bezpośrednio odpowiedzialne za zakupy, zaopatrzenie i współpracę, którzy spotkają się z dostawcami m.in. podczas formuły Business Speed Dating towarzyszącej wydarzeniu.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019. To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.10.2019
Aktualizacja: 20.02.2022