Witold Ignatowski panelistą XIV Forum Profit Hotel 2019

Witold Ignatowski od lat uczestnicy w organizowanym przez nas najważniejszym w Polsce spotkaniu hotelarzy. W tym roku weźmie udział w dyskusji pt.: „Puls rynku – oczekiwania a koniunktura”.Tegoroczna edycja odbędzie się już 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Witold Ignatowski jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydziału Technologii Żywności. Pracę rozpoczął w 1974 roku w warszawskim hotelu Forum w pionie gastronomii. W latach 1982-1998 zajmował stanowiska zastępcy dyrektora w hotelach Mrongovia, Victoria-Intercontinental i Europejski, a od 1998 r. dyrektora ds. operacyjnych na nowo utworzonym stanowisku w biurze Zarządu Orbis, gdzie działał także w ramach grupy hotelowej Accor od 1999 r. W 2004 r. został powołany na stanowisko prezesa zarządu Port-Hotel, spółki właścicielskiej i zarządzającej warszawskim hotelem Courtyard by Marriott, gdzie stworzył m.in. strategię rozwoju i ekspansji Spółki na rynku hotelarstwa przylotniskowego. Od 2006 do 2019 r. współtworzył i kierował na stanowisku prezesa zarządu spółką „Hotele De Silva”, której od samego początku misją było utworzenie rodzimej sieci najbardziej przyjaznych hoteli, czerpiąc z najlepszych wzorów hotelarstwa anglosaskiego i kontynentalnego. Obecnie spółka zarządza 15 hotelami, zarówno pod marką własną DeSilva jak i markami Grupy Hotelowej Accor: Mercure, ibis Styles i ibis. Uczestnik wielu szkoleń specjalistycznych z zakresu hotelarstwa organizowanych m.in. przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Orbis, sieć Intercontinental, a także kursów dla audytorów wewnętrznych czy z zakresu nowoczesnych metod zarządzania. W latach 1996-1998 wspierał jako konsultant spółkę LOT Catering, a w latach 1995-2005 organizował i nadzorował wszystkie oficjalne imprezy Prezydenta RP w kraju i dwie za granicą. Przez dwie kadencje był przewodniczącym Komisji Gastronomicznej przy Polskim Zrzeszeniu Hoteli, a w 2007 r. przewodniczącym Komisji Zatwierdzającej Standardy Kwalifikacji Zawodowych działającej przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Obecnie Witold Ignatowski zarządza firmą Consulting Plus Hospitality.

>>> WYWIAD <<<
>>> Witold Ignatowski, hotelarz: Sam jak życie się zmieniałem <<<
VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.