Wkrótce otwarcie nowego, butikowego hotelu w Krakowie

Udostępnij artykuł
Zlokalizowany jest kilka kroków od Wawelu, w otoczeniu zieleni Krakowskich Plant. Hotel Wawel Queen mieści się w wyremontowanym, blisko stuletnim  budynku w sąsiedztwie kamienicy, w której mieszkał Oscar Schindler. Pierwszych gości przyjmie 1 września br.

Hotel do dyspozycji gości oddaje 49 pokoi typu standard, premium, deluxe, a także apartament rodzinny i trzy kameralne sale konferencyjne. W lobby bar “Snack Cafe” serwowana będzie kawa oraz słodkie i słone przekąski.  Szef kuchni Piotr Pabisiak zaprasza na bogate śniadania w formie “live cooking” oraz do organizacji kameralnych imprez okolicznościowych i firmowych w nowym projekcie restauracji na wyłączność. W “Wawel Queen Restaurant” odbywać się będą również jego autorskie kolacje degustacyjne “7Chwil”.

– Kameralna restauracja, indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, zawsze pomocna i profesjonalna załoga z pewnością sprawią, że goście poczują się u nas jak w domu – mówi dyrektor Magdalena Filip.

– Dla tego typu małych niesieciowych obiektów stworzyliśmy też grupę aktywnych sprzedawców ACTVE SALES, którzy docierają z ich ofertą do dużych firm – dodaje Joanna Chwastek-Pluta reprezentująca firmę FForce, która zarządza hotelem Wawel Queen i przygotowuje do otwarcia kolejny hotel butikowy w pobliskiej lokalizacji. – Działamy w grupie doświadczonych specjalistów, która od ponad 20 lat pracuje w hotelarstwie na kluczowych stanowiskach. Dynamiczny wzrost inwestycji hotelowych w Krakowie sprawia, że zainteresowanie kompleksowym zarządzaniem hotelami wzrasta, a to pozwala nam mieć nadzieję, że to dopiero początek rozwoju grupy FRIENDS FORCE – mówi.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
>kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.08.2019
Aktualizacja: 27.08.2019