Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Szczawnicy

Udostępnij artykuł
Jak poinformowano naszą redakcję, czterogwiazdkowiec swoich pierwszych gości przyjmie jeszcze w grudniu tego roku. Hotel Szczawnica Park Resort & Spa, który zaoferuje m.in. 110 pokoi, będzie pierwszym obiektem tej klasy w Pieninach. Dyrektorem generalnym został Daniel Kasieczka.

Szczawnica Park należy do grupy hotelowej, która już od wielu lat działa na szczawnickim rynku. W jej skład wchodzą m.in. trzygwiazdkowy Hotel Batory oraz dwa obiekty apartamentowe: Eko i Tęcza. Ideą hotelu jest odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację. Sprzyja temu lokalizacja obiektu – w samym centrum Szczawnicy, przy promenadzie nad Grajcarkiem. Wystrój hotelu łączy tradycję z nowoczesnym designem. W kompleksie będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej w restauracji, kawiarni oraz klubie. W części spa & wellness znajdą się gabinety zabiegowe oraz kompleks saun i basenów, w których zastosowano technologię OSPA – naturalna sól i bardzo aktywny węgiel zagwarantują doskonałą jakość wody, łagodną dla oczu i delikatną dla skóry. Nie jest to jedyne ekologiczne rozwiązanie zastosowane w nowej inwestycji – na dachu budynku zainstalowano kolektory słoneczne, będzie też można skorzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Dyrektorem generalnym hotelu został Daniel Kasieczka, który od ponad 10 lat związany jest branżą hotelarską. Doświadczenie zdobywał w takich hotelach i grupach jak Bristol, Marriott, Royal Hotel, Hilton Garden Inn czy InterContinental Hotels Group. Do Szczawnicy przeniósł się ze Świnoujścia, gdzie przygotowywał i zarządzał otwarciem działu gastronomii tamtejszego hotelu Radisson Blu Resort *****.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.10.2018
Aktualizacja: 12.03.2019