Wkrótce otwarcie Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Udostępnij artykuł

Położony tuż przy Bałtyku, Wave Międzyzdroje Resort & SPA zostanie otwarty 29 kwietnia 2022. Będzie to pierwszy obiekt hotelowy w portfolio grupy Green House Development, która planuje dalszą ekspansję w miejscowościach nadmorskich.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Jak podkreślają twórcy, Wave Międzyzdroje Resort & SPA doskonale wpisuje się swoją architekturą w nadmorski klimat i ma szansę na nowo zdefiniować charakter bałtyckiego kurortu. Kształty każdego z pięciu budynków nawiązują do dynamicznego morza, natomiast z oddali przypominają skośne żagle statku. Projekt kompleksu przygotowała pracownia MODO Architecture z Poznania.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest inwestycją wyjątkową pod wieloma względami, mogącą stać się nową ikoną Międzyzdrojów. Będzie to pierwszy obiekt o standardzie pięciugwiazdek w tej miejscowości – mówi Adam Sadowski, prezes Green House Development. – Chcemy sprawić, aby wypoczynek nad Bałtykiem był ciekawy i atrakcyjny o każdej porze roku. Spodziewamy się, że przyszli goście docenią bogatą ofertę obiektu, wyjątkowość architektury oraz unikatowy charakter wnętrz – dodaje.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA – oferta

Goście Wave Międzyzdroje Resort & SPA będą mogli wypoczywać w jednym ze 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 mkw. Każdy składa się z salonu oraz wydzielonych jednej lub dwóch sypialni. Pełne przeszklenia pomieszczeń oraz balkony mają być gwarancją niezwykłego widoku na morze lub otaczający park sosnowy.  

Resort będzie wyróżniał się bogatą ofertą umożliwiającą aktywny wypoczynek gościom w różnym wieku. Główną atrakcją strefy wodnej jest zlokalizowany na dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą cztery sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. Morze i natura stały się również inspiracją do stworzenia koncepcji Wave Wellness, bazującej na zrównoważonych markach kosmetycznych. W utrzymaniu sprawności pomoże Fitness Club wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, czy gry interaktywne – tłumaczą twórcy.

Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz świeżych i lokalnych składników. Dania zarówno regionalne, jak i międzynarodowe będą przygotowywane w kuchni z live cooking. Latem przed restauracjami i kawiarnią otwarty zostanie ogródek letni.

Od maja do września na plaży funkcjonować będzie Wave Beach Concept z restauracją, strefą relaksu z baldachimami, leżakami oraz boiskiem, wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego, placem zabaw. Goście resortu zejdą na plażę nowo zbudowanym bezpośrednim wejściem.

O Green House Development

Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100% z polskim kapitałem. W portfolio firmy znajdują się takie inwestycje, jak: nowoczesne osiedla, luksusowe apartamentowce oraz powierzchnie komercyjne. Grupa rozwija segment nieruchomości luksusowych i premium. Green House Development współpracuje z kreatywnymi biurami architektonicznymi, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność realizowanych  inwestycji.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Raport Dostawców Horeca 2022
Raport Dostawców Horeca 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023