WMF 950 S – najmniejszy profesjonalny ekspres do kawy

Udostępnij artykuł

WMF 950 S to najnowszy model wśród automatycznych profesjonalnych ekspresów do kawy WMF. Powstał z myślą o miejscach, gdzie najważniejsza jest jakość i zapotrzebowanie na produkt jakim są napoje kawowe, ale spożycie ich jest relatywnie niskie. Rekomendowana wydajność tego urządzenia to 50 kaw dziennie.

wmf


Producent projektując model WMF 950 S skonstruował ekspres, dedykowany do małych biur, niewielkich lokali usługowych i punktów c-store, oraz do wszystkich miejsc, które potrzebują profesjonalnego ekspresu do kawy, ale do tej pory nie było urządzenia, które spełniałoby ich wymagania.

Nowy, automatyczny ekspres do kawy WMF 950 S oferuje doskonałe doznania smakowe w atrakcyjnej cenie. Konstrukcja i obsługa menu oparta jest na rozwiązaniach znanych z najwyższych modeli WMF. Do dyspozycji mamy zaprogramowanych 21 wariantów napojów, których receptury możemy dostosować do własnych potrzeb. Niezawodny system Basic Milk, znany z modelu WMF 1100S zapewnia idealną ciepłą piankę mleczną i wspaniałą kawę z mlekiem. Zbiornik na kawę ziarnistą mieści łącznie 750 gramów, co zapewnia długą przyjemność picia kawy bez potrzeby jej uzupełniania. Dodatkowo zbiornik można w łatwy sposób zdemontować do mycia. System czyszczenia całego ekspresu też jest prosty. Codziennie wymagane jest dla zachowania higieny płukanie linii mlecznej podczas wyłączania ekspresu. Urządzenie przypomina o cotygodniowym czyszczeniu za pomocą komunikatu na wyświetlaczu. Dzięki opatentowanemu systemowi Click+Clean jest to bardzo łatwe do wykonania. Wystarczy podłączyć wąż na mleko do wylewki gorącej wody i uruchomić program czyszczenia na wyświetlaczu.

WMF 950 S dzięki smukłym kształtom (303 x 528 x 562 mm) idealnie nadaje się do miejsc o niewielkiej przestrzeni. WMF znany z wykorzystywania do produkcji swoich urządzeń materiałów premium oraz z bezkompromisowego wzornictwa, stworzył produkt, który oferuje wszystko, czego oczekujemy od profesjonalnego ekspresu do kawy w dodatku za przystępną cenę.


Więcej informacji: https://www.primulator.pl/kawa/ekspresy/automatyczne/wmf-950-s


Tekst powstał we współpracy z firmą Primulator.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 31.05.2023
Aktualizacja: 31.05.2023